Pieseň v Šťastí aj nešťastí - typ tanca

Ahojte, budeme mať na prvý svadobný tanec pieseň V šťastí aj nešťastí /Sám Sebou/, ako by ste na to tancovali? len slaďák alebo nejak inak? napr. my sme skúšali na to tancovať ako na valčík aj s pár otočkami a mamka mi dnes vynadala, že sa to vôbec nehodí :-D :-D Ďakujem za názor. https://www.youtube.com/watch?v=mS8ov...
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 ta pesnicka je naaaadherna, skvely vyber ;-) :-) no osobne by som nan tancovala ako sladak a mozte zopar otociek dat aj pri sladaku. valcik si na tu pesnicku po pravde neviem ani predstavit :-D :-D
Odpovedať
my sme ju mali. Naprv sme tancovali sladak, dali sme si tam take 3 prvky, a potom ked prisla rychlejsia cast isli sme normalne valcik (taky ze sa tocis po miestnosti a zaroven okolo svojej osi (neviem ci to pisem zrozumitelne)), potom ma muz pri rychlej casti zdvihol a zatocil a DJ nam to vtedy vypol.
Odpovedať
@kofolka45 no ved aj nám sa tam hodilo v rýchlejšej časti na valčík a ku koncu ma zakloní trochu a pobozkáme sa :)
Odpovedať
@stefinka49 Jej aj mi ju budeme mať ☺️ a tiež len nejako ako na sladak s našimi tanečnými schopnosťami 😁
Odpovedať
@stefinka49 to budete mat podla mna tak super, dajte valcik az tam kde sa to zrychli a ved nemusite mat celu pesnicku, nech vam to proste dj upravit, nech mate tu rychlejsiu alebo pomalsiu cast kratsiu a hotovo
Odpovedať
Tiež ju budeme mať, ale asi pôjdeme do tanečnej školy.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to tiež zdá celkom fajn, že najskôr bude normálny slaďák a potom by som to až zmenila na valčík :) keď sa to tam už bude rozbiehať
Odpovedať
my to bude mať ako popolnočnú, ale tiež to bude asi len kombinácia valčíku a slaďáku a pár otočiek medzi tým :D
Odpovedať
Profilova fotka
@17lokina takze original vam na to pripravia nejaky tancek?
Odpovedať
@zlatiana ano.
Odpovedať
Profilova fotka
@17lokina tak to budete mat super :-) aspon si nemusite lamat hlavu ako na to tancovat ked vas to naucia :-)
Odpovedať
@zlatiana otazne je, či nás naučia...sme drevá :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@17lokina kazdy sa dokaze naucit :) mozno nie nejake zlozite kreacie ale nieco isto :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež si myslím :) Jednoduché kroky, aby ste sa aspoň hýbali po parkete :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 joooj, toto je krasna pesnicka. Aj ja by som ju chcela mat na prvy tanec alebo potom na ten po polnoci, ked uz budeme prezleceni. No zvolit chceme sladakovy typ tanca. Uplne nejaky jednoduchy, nebudeme to nejako extra prezivat.
Odpovedať
Stefinka49 - isto len slaďák alebo nejaký pomalý tanec :-) PS: super výber :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 sam sebou je skvela skupina. A toto je jedna z najlepsich. Paci sa mi tvoj vyber. My sme ju mali tiez a tancovali sme na nu ako na sladak, plus zopar otociek sme dali. Viac menej sme si ju uzivali my dvaja a bolo to krasne :-) ;-)
Odpovedať
Dakujem baby. Aj mne sa zapacila na 1. krat a je v nej kus z nasho pribehu 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Aj ja ju veľmi chcem na prvý tanec :) Aj drahému sa hneď zapáčila keď som mu ju pustila. Kráásne slová a chcela by som na tu rýchlejšiu časť aj tie ohňostrojové fontány (viete čo myslím) a najlepšie keď sa mi ešte podarí aj ten plazivý dym poriešiť :) Bude to PECKA :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my ju budeme mať:) aj fontány ale my ideme do tanečnej školy chceme niečo pekné nacvičiť:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?