Tanečný kurz - Trnava, Piešťany a okolie

Ahojte, chceme sa so snúbencom prihlásiť na tanečný kurz na svadbu. Veľmi by sme potrebovali nacvičiť všeobecne ako tancovať na spoločenské tance na svadbe (napr. valčík al. iné) zvažujeme aj jednoduchú choreografiu na 1.tanec. ( ale bude stačiť aj keď budeme vedieť základne tance), Viete mi odporučiť, s ktorým tanečným kurzom ste boli spokojní? Našla som v Trnave kurzy: KTŠ Tyrnavia Trnava, Trnavské tanečné centrum a Rusalku v Trnave. Svadbu budeme mať v septembri takže chceme už začať cvičiť. Poprípade ak máte skúsenosti s inými kurzami v okolí. prosím napíšte vaše skúsenosti. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam pani Marcelu Spišákovú, veľmi pozitívna žena, chodili sme k nej na kurz aj pred svadbou a zostali sme aj po svadbe, lebo bolo veselo 🙂 robí kurzy v Hlohovci, Trnave a Koplotovciach. 0905 565 748- jej cislo
Odpovedať
@zenazaba ďakujem pekne za reakciu, nepamätáte si prosím koľko stál tanec na hodinu pre pár? Cenník som na internete nikde nenašla. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@jani727 tusim sme platili 15e za kazdu lekciu.
Odpovedať
Profilova fotka
určite treba začať čím skôr a čo najčestejšie, po každej hodine tancovať aj doma aby ste sa do toho dostali a začali si to naplno užívať lebo tanec je ďalší smer v akom si môžete spríjemniť celý život 🙂 odporúčam aj striedať pri tanci iných partnerov pre zlepšenie tanečných skúseností a pre ženy (follow) je veľmi dôležitý vedieť sa prispôsobiť partnerovi lebo príáve ten ovláda celý tanec 🙂
Odpovedať
@zenazaba Ďakujem pekne @lenkollenka chceme začať hned ako sa bude da,ť máme len 2 mesiace a chceme len ozaj zaklady aby sme to zvladli. ( snubenec vie tancovať na spoločenské tance) skôr ja niesom zvyknuta ale verím že to zvladneme.
Odpovedať
Odporúčam taneční športove centrum Swing v Trnave, učí perfektný tanečník Martin Santa, boli sme nadmieru spokojní.
Odpovedať
@luulinkaa Ďakujem pekne za odporúčanie 🙂
Odpovedať
@luulinkaa písala som pánovi Siantovi zatiaľ sa mi neozval už je to asi dva dni. Medzitým som sa skontaktovala s pani Spišákovou, ktorú mi @zenazaba odporučila a boli sme so snúbencom včera na prvej hodine tanca v Hlohovci, zatiaľ sme spokojní s nacvičovaním, nacvičovali sme valčík na prvý tanec 🙂 snáď za dva mesiace zvládneme nacvičiť 🙂 @zenazaba môžem sa spýtať aký typ tanca ste si vybrali na popolnočný tanec? rozmýšľam nad niečím pomalým ako je blues alebo pomalý foxtrot. ( ani piesne ešte nemame vybrate na tance), môžete nejaké odporučiť? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@jani727 blues... na prvy tanec- valcik sme mali pesnicku Enrique Iglesias- You are my number one. Choreografia od Marcely zozala uspech 🙂
Odpovedať
@jani727 skus mu zavolať to je najistejsie. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jani727 z týchto piesni som si vyberala ja na prvý tanec-blues https://www.youtube.com/watch?v=u7ogK... a na foxtrot môžem oporučiť umelca Franc Sinatra ktorý má mnoho tanečných piesní 🙂 (ak moje zapojenie bolo nevhodné prepáčte)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?