Aké ste mali počasie 7. a 14.9.2013 v Bratislave a okolí?

20. jan 201450

Neviem totiž, či 6.9.2014 nebude ešte príliš teplo ... nerada sa potím a neznášam horúčavy ... 😞 niekedy si želám, aby nám nejaký stroj vedel povedať predpoveď počasia aj rok vopred : ) to by bolo ideálne, hlavne na udalosti, akými sú svadby.

• To mas pravdu...ale to sa neda naplanovat...skor sa mozes zmierit s tym, ze si nenechas pocasim pokazit naladu...

• No, my sme 7.9. mali uzasne - teplo, miestami az moc! Ale o tyzden neskor to bola hroza - lialo a lialo.. takze toto sa fakt neda naplanovat...

• 7.9.2013 bolo idealne pocasie - na korzetove svadobne saty akurat, ani bolerko som nepotrebovala a k veceru sa zasa uz trosku ochladilo. Na fotografovanie poobede pred obradom bolo uplne perfektne pocasicko. Bol to posledny pekny vikend na konci leta (pred babim letom🙂), dva dni na to sa ochladilo a prsalo. Ale to tazko vopred naplanujes, mozes akurat zvolit termin a potom verit, ze bude pekne. Ja som prave zaciatok septembra volila preto, ze je vacsia sanca ze bude pekne a ze je este cca o siedmej viac menej svetlo, lebo obrad sme si zvolili na 16:30.

• Sponzor fóra
  • 14.9. - nám pršala asi do 16,00 s menším prestávkami...ale našťastie nebolo tak príšerne teplo ako v najteplejších letných mesiacoch🙂

• my máme 6. 9. a hádam nebude pršať, všetko bude totiž vonku 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov