Ako a kedy zvoliť termín?

Profilova fotka
Zdravím, nevesty, idem si pre radu. Chceli by sme si dohodnúť termín na ďalší rok (september). V akom poradí ste si jednotlivé veci (reštaurácia, matrika, fotograf,...) rezervovali? Ako postupovať? Fotografka, ktorú chceme, už prijíma termíny na ďalší rok; je rozumné si s ňou dohodnúť termín a potom o rok ísť na úrad so žiadosťou na konkrétny deň? A kedy vôbec je vhodné na matriku ísť, aby to nebolo priskoro, ale ani neskoro? Ďakujem vám za akékoľvek postrehy a skúsenosti 🙂
Odpovedať
Ahoj, my sme väčšinou podstatnych veci ako kostol,salu, fotografku, vizazistku, dj, kolace mali uz poriesene tak 9 mesiacov pred svadbou, a podla mna je to lepsie takto ako nechavat si to na poslednú chvilu lebo mas potom aspon cas na iné veci 🙂
Odpovedať
vies co kamoska co sa ide vydavat oni isli najprv ze starejsi, DJ, fotograf, kostol a sala 🙂 takto postupne a naraz vlastne 😄
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame svadbu o mesiac a minulý rok cca v apríli sme naprv poriesili hostinu čiže reštika+hotel , neskor sme rezervovali fotografa a ostatné veci s matrikou sme museli čakať do januára kedže až koncom roka dávajú termíny čiže ja som mala už všetko vybavené a ked som videla že náš termin je sobášny den na matrike tak som tam šla zarezervovala ho a dohodli sme sa že žiadosť stačí doniesť 2 mesiace pred svadbou takže sme žiadosť podávali v marci 🙂
Odpovedať
Ahoj. Zaleži na tom aku svadbu a čo všetko tam chces. My mame malinku svadbu, hudbu stiahnutu z netu bez kameramana a riesili sme to len od zaciatku roka a svadbu mame teraz v maji. A v pohode sa vsetko stiha
Odpovedať
@anka no tak na paradu 🙂 a predpokladam ze ste sa asi neriadili nejakym zoznamom ze co vsetko treba ci?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si prv vyriešili fotografa a to už rok dopredu, lebo už mal aj tak veľa, potom matrika, farský úrad, zajednanie reštaurácie, DJ-a, náuky pre snúbencov, svadobné oznámenia a pozvánky, zákusky a tortu, svadobné obrúčky, šaty a ostatné veci k tomu náležiace. Najlepšie je, keď si vypracuješ svoj vlastný plán, aby si na nič nezabudla.
Odpovedať
My sme si ako prvé vybrali miesto a zistili sme, kedy majú voľné termíny (cca 9 mesiacov pred svadbou). Potom sme si dohodli oddávajúceho, fotografa a kameramana (8-6 mesiacov pred svadbou). Až následne sme riešili DJa, kapelu, catering a všetky ďalšie veci 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?