Datum-magie

Profilova fotka
Caffte baby, ste tu nejaka, co sa vyznate do cisiel? Jasne ze tomu netreba verit bla, bla ale aj tak ma to celkom zaujime :) berieme sa uz presne o tyzden-piatok 14.7. 2017 :)
Odpovedať
Nestačí ti vedieť, že tam máte dostatočné množstvo sedmičiek? Tie sú predsa šťastnými číslami, nie? Ja by som to napríklad vedieť nechcela, lebo ak by mi povedala niečo, s čím by som nerátala alebo by sa mi to nepáčilo, asi by ma to dlho zožieralo. No a povedzme si, no načo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, mas pravdu :) a aj s tymi 7-ckami :) hehe
Odpovedať
Dufam ze tie sedmicky su stastne. My mame 7.10. 2017 o 17-tej po 7- mich rokoch :D
Odpovedať
Profilova fotka
no su urcite stastne, len bohvie, ci v takom pocte :D :D
Odpovedať
nemala by si sa trapit takymi vecami, neviem ani co by si od toho chcela cakat. moze sa ti stat nieco take ako tu spominala @mauritka a co potom. budes mat zbytocne len mindraky, budes cakat,ci sa to ozaj vyplni a vobec myslm, ze by ti to prinieslo viac skody ako uzitku
Odpovedať
neznamená to nič, bude to 14.júl... aj rovnaké čísla (napr. dnes 7.7.) neznamenajú vôbec nič, len to pekne vyzerá na oznámeniach 😏
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja sa netrapim! :D :D :D len tak ma to napadlo :) kedze sa za tyzden vydavam, uz riesim drobnosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
vcera bol pekny datum a co som si aj tak vsimla, tak veru bolo aj dost svadieb. neviem sice co znamenaju 2, lebo ja sa vydavam 2.2.2018. no ani ma to az tak moc nezaujima, neviem, nepokladam to za nieco dolezite, co by mohlo ovplyvnit vyberu datumu na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
Ak budeš veriť, že váš dátum je šťastný tak aj bude. Podľa mňa vôbec nezáleží na tom aké čísla máte v dátume :) Ja nechcem nikoho urážať ale myslím, že každý máme na to či budeme mať šťastné manželstvo vplyv sám a nezáleží na nejakých číslach. Ale je pravda, že sedmičiek tam máte dosť a tie by mali byť šťastné takže už len toto by ti mohlo stačiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby, ste zlate, tesim sa :) :)
Odpovedať
@julinka858 Tak, tak, preto som to aj napísala. Jednoznačne by som sa neriadila nejakými dátumami. Treba veriť, že každý jeden bude šťastný a že tá svadba super dopadne a budú aj celý život šťastný:-) A to ti z celého srdca prajem aj @baryllkovci ;-)
Odpovedať
datumy by som neriesila.. naco aj .. zbytocne sa stresovat, ak by mi niekto povedal alebo by som si precitala, ze to nie je moc dobry datum na svadbu.. predsa nie je svadba a stastny zitot po nej zavisly od nejakeho datumu.. niektore zeny si podla mna tymto len komplikuju zivot..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mauritka dakujeme Ti :)
Odpovedať
@baryllkovci sa inak cudujem, ze mas cas riesit taketo veci. Mnohe nevesticky nevedia kam skocit posledny tyzden, lebo vsetko este dokoncuju a podobne a ty toto riesis. Sranda celkom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis @jancurina aka sim sikovna, ked mam cas aj naketo "hluposti" a to si celu svadbu pripravujem a organizujem sama 😘😊😉👌
Odpovedať
podla mna mate pekny datum len ked sa nan takto pozries, dobre to vyzera s tymi sedmickami ale co to znamena v numerologii vobec netusim. ale ked budes ty verit, ze je to stastny datum tak bude stastny a hotovo :) ja ale toto moc neuznavam lebo ked nahodou vyde nejakej neveste, ze to nie je dobry datum tak sa len zbytocne kvoli tomu stresuje, neriesila by som to :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?