Den D 18.7. 2015

Profilova fotka
Ahojte milé nevestičky.... Tak konečne sa môžem pridať do diskusie aj ja :-) So snúbencom sme si vybrali termín svadby, len pred 2 dnami. stihli sme si zarezervovat salu, hudbu, kameramana a fotografa. Je nutné ešte niečo riesit takto v predstihu. Mám ešte jednu otázku. :-) Moja sala má zlté steny a na jednej stene je cervený záves ...celkom pekný :-) Akú kombináciu farieb by ste zvolili na výzdobu? Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj..mi budeme mat v july 2015 tiez ale4teho...to je uz potrbne vsetko teraz vybavit? My mame len salu rezervovanu a to len slovne.....
Odpovedať
baby a kde v BA máte hostinu? ja teoreticky mám dátum, kedy by som sa chcela vydávať a kedy by nám to vyhovovalo, ale ešte som nenašla tú "pravú" sálu, kde by som si povedala, že toto áno, tu to bude! teda, jednu som popravde našla, ale pre malý počet hostí mi nechcú rezervovať sobotu :-( @nikus hlavná je sála, potom obrad, fotograf, vizážistka, DJ a kameraman. Presne títo bývajú vychytaní ako prví. Zvyšok môže počkať podľa mňa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som tiez stale cakala a cakala ze mam cas vedela som ze to chcem v lete nakolko som ucitelka a nemusim riesit dovolenku okolo toho, nakoniec som zavolala do jednej saly kde som chcela mat svadbu a zistila som ze je na cely rok 2015 obsadena....tak som si uz rychle vsetko rezervovala....vizazistku mam kamaratku tak to este nejako neriesim viem ze ma vezme :-) a ten obrad to ako uz mam ist do kostola? katulik1986 So salou v BA ti vobec nepomozem nakolko som z vychodneho slovenska :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@nikus1907 aj my budeme mat svadbu 18.7, a tiez sme sa tak rozhodli preto ze som ucitelka ;-) , pekna nahoda..no my zatial mame len fotografa a salu len ustne dohodnutu.... Postupne kupujem drobnosti..len nechcem este vela lebo zatial nie sme zasnubeni...ale svadbu planujeme...co narobime. tak budeme stresovat spolu :-D na "moja svadba"
Odpovedať
Profilova fotka
No to je super tesim sa na spolocne stresy a nakoniec spolocne zazitky. A co si uz take kupovala?
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce je to najkrajsi den v zivote!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mi mame už toho vybavene hodne a mame svadbu 27.6... ale hlavna je sala, kameraman, datum ,dj/skupina a kolace. MY sme vyfukli termin u fotografa..mali sme stastie a so salou je to problem, V septembrii zacinaju objednavky na dovolenky , stužkove... zda sa to vela rok dopredu, ale zase ani nie....A je to lepšie si všetko rozložit počas celeho roku, aj z toho finančného hladiska. Potom jedna velka palka, ktora vas finance vycucia až na dno nie je moc prijemna :-) PS: dnes nam prisli svadobne pohare, a sme z nich neskutocne spokojní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja sa takým ešte netrápim, keďže som z dediny, a aj svadba bude tu, tak my to nemame az take preplnené.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikus1907 môžeš si pozrieť co uz mame tento tyzden som si to pofotila a dala do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, my zabezpečujeme svadobnú výzdobu. A všetko okolo svadby čo sa týka foto-video, dj, torty, zakusky, vino, kvety, osvetlenie saly... Kludne nam napiste Vase poziadavky a urcite spolu vymyslime krasnu výzdobu. Budeme sa tesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženičky, tak do "našej" svadby ešte zostáva nejaký ten piatok..ale naberať inšpirácie môžeme už teraz. Tak sa s vami chcem podeliť o jednu super vychytavku ktorú som zažila minulý týždeň na svadbe....veľmi sa tam uchytila krabička prvej pomoci pre damy, ktoru dala nevesta na damsku toaletu. vela ludi to vyuzilo, a ja si myslim ze to take nieco uvitali aj pani...takže ja to urcite vymyslim aj pre nich. ;-)
Odpovedať
@vemi12 a čo v tej krabičke bolo? a pre pánov ešte k tomu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@maruska24 ahoj, pre zeny tam bol : - lak na vlasy, dezodorant - spey, tic-tac, zuvacky, lukoplasty, vlozky, a ja som si premyslela ze to este doplnim o puder, lak na nechty, ihlu a nit, tampony a pre panov mam naplanovane : - žuvacky, tic-tac, leukoplasty, dezodorant - sprey, kondomy, cigarety, a gel na vlasy...no tie cigarety este zvazim....ale takto nejako by sa nám to pacilo..a mam to uz schválene aj od priatela..dokonca on tam doplnil ten gel...ja som zabudla na chlapske vlasy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj nas den D je 18.7.2015 :-) povodne som maly vybratý datum 15.8.2015, ale kedze sme zistili, že to je cirkevny sviatok, kedy budu u nas v kotole 3 omse cez den (nevedeli by sme vyzdobiť kostol, farar nemoze viac ako 3 omse v jeden den odslužiť ) tak som to vzdala :-( vypísala som polovičke datumy, kedy je volna sala s hudbou v jeden den a moja polivička si z tých vsetkých vybrala tento ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš deň D, podľa aktuálnych trendov, vieme čo sa nosí:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte ženičky, tak aj ja som sa pomaličky pohla dalej mam zajednany kostol, poháre, ozdobu na auto, a čo má najviac teší sú obrúčky, ktoré práve letia z turecka už sa na nich veeeeľmi tešíme, a aby som nezabudla sesternica ma uz pre mna prvé návrhy oznamenií :-* a vy ako ste na tom? saty uz mate ja som rozmýšlala ze az v maji pojdem na ukrajinu :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte aj my mame datum 18.7.Nasa svatbicka bude malinka.Mame uz vsetko hotove.Takze sa mozem venovat detom.A priprave 1 narodenin nasho Filipka ktore ma 13.7
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja som uz postupila :-). Zajednaný kostol, predmanzelská priprava absolvovana, sala, hudba, kameraman zarezervovaní, obrucky objednane, saty zarezervovane (1. 7. skuska), topanky zakupene, popolnocky objednane, krizik takisto objednaný, svadobne vankusiky cestuju postou. Fotograf , kadernicka su rodina - takže bez stresu :-) kozmeticka zerezvovaná. zenichov oblek kupeny. Co nam ale chýba je kosela pre zenicha a topanky - dost velky problem, pretože je nizsi, trosku silnejsi a ma namensiu pansku velkost topanky , ktora mu je este niekedy aj velak - neviem co robit.... asi pojde v topankach ktore ma obute bezne v roku asi 4 x :-) nepoznate nejaký dobry obcghhod, ci uz na východe alebo v BA a okolí? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
svadobný fotograf, svadobný kameraman na termín 18.7.2015 sú voľní.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?