Mali ste obrad v zime 2012?

27. apr 201240

Čaute vo spolok. My chceme mať svadbu v zime, lebo máme veľa pracovných povinností. Presnejšie pár dní pred Vianocami, keď bude vianočná pohoda. Ale povolia to farári ako evanjelicky alebo katolícky obrad. Lebo vtedy je advent.? Totiž ja som katolíčka a môj snúbenec je evanjelik. Zatiaľ nemáme čas sa osobne vypytovať, lebo riešime iné súkromné veci. Máte s tým skúsenosti. Ďakujem ženy 🙂.

• ahoj, my to planujeme tak isto 🙂 sobase su povolene, ale sobasiaci knaz by mal upozornil snubencov na toto kajuce obdobie. no my chceme len svadobnu veceru pre najblizsich, ani dj, ani tancovacka, takze mi to budeme mal celkom kludne. ale o to nejde, ked ste sa tak rozhodli, nemal by byt problem 🙂

• Nasi znamy mali svadbu pocas adventu a viem, ze musis poziadat o vynimku. Druha vec - kvoli adventu nemoze byt kostol vyzdobeny kvetinami a maslami (aspon oni to tak mali - ale na druhej strane, su tam uz vianocne stromceky) a problem bol aj s organom, no ten nakoniec povolili.

• My sme mali svadbu 27.novembra a bol to posledný povolený dátum... Ale možno sa dá vybaviť nejaká výnimka, treba zistiť u farára. 🙂

• .. alebo mat civilny sobas, a ten mozes mat aj s kvetmi, maslickami a cim chces 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov