Máme si vybrať dátum 24.8.2013 alebo 5.10.2013?

Zobraz úvodný príspevok
baby poradte...ktory termin by ste si vybrali...24.8. alebo 5.10??...nejako sa nam to pokaslalo a mame na vyber tieto datumy.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
5.10. 2013
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my mame svadbu tiež 24.8.2013, takže jednoznačne august :-)
Odpovedať
Ahoj, ja by som brala október ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznacne oktober, letnoprazdninove svadby su pre horucavy utrpenim... Ti, ktorí na takej svadbe boli, vedia, očom hovorím:-)
Odpovedať
My sa rozhodujeme 31.8. / 7.9. / 14.9. Bola som na svadbe zaciatkom augusta a bolo dost teplo. Pracujem v oblasti, ktora suvisi so svadbami a videla som ako tazko to znasali najma rodicia v tych horucavach. Minuly rok som bola na svadbe 20.10., nevesta sa velmi bala pocasia a vyslo skvele. Teplucko, slniecko svietilo. No proste parada. Ale v tychto klimatickych zmenach je tazko povedat ako bude. Nikto nevie.
Odpovedať
24.8. by som ja brala :-))))
Odpovedať
v auguste byva casto hrozne teplo, cez den neprijemne horuco a vecer Ti mozu ludia postavat von, lebo vo vnutri sa mozu potit, roztratia sa Ti a bude Ta mrziet. v oktobri byva casto este velmi pekne, cez den prijemne aj na fotenie, svieti slniecko a vecer su ludia dnu, ja som mala na konci oktobra (bolo sice uplne ukazkove pocasie) ale nemenila by som, nehovoriac o tom, ze august su plne terminy na vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som si vybrala asi skor ten august :) a tiez mam podobny problem, len riesim ine datumy :)
Odpovedať
my mame 5. Oktobra a pevne verim ze nebude zima a prsat :)
Odpovedať
My sme si svadbu naplanovali na 24.8.2013. Nevadi ze bude tepli len nech neprsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite oktober.minuly rok sme boli na svadbe v auguste 37st. Horucavach a bolo to utrpeniee...ani ludia sa velmi nebavili kazdy len postaval a aj tak sme sa priserne potili...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my planujeme svadbu 5.10.2013,aby uz neboli horucavy
Odpovedať
Článok sa načítava...
AK sa podarí, začiatkom októbra býva velmi príjemné počasie. V auguste často býva hitz. Ja by som bola určite za október - ale ja osobne uprednostním radšej trocha daždivé a zamračené počasie pred letnou horúčavou.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som za august, lebo aj my mame 24.8.2013...
Odpovedať
my mame svadbu 5.oktobra :) a tiez dost stresujem kvoli pocasiu, vsetci ma vsak presviedcali ze je to lepsie ako jul, august a aj pocasie je stabilnejsie ako v lete (menej burok). na druhej strane moze byt chladno... a chceli by sme mat aj variant s obradom von, samozrejme ak nebude minus 10 alebo tal :))
Odpovedať
Profilova fotka
My sme nad letom ani veľmi neuvažovali - hlavne kvôli tým horúčavám a nakoniec vyhral termín 5.10. 2013 a už sa veľmi tešíme. ;-)
Odpovedať
ja som tiez chcela v aguste, ale ako to tu tak citam, tak sa rozhodujem medzi septembrom a oktobrom :D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu v auguste, ale dufam ze nebude horuco... takže som za august :)
Odpovedať
My mame tiez v auguste, takze ja sa priklanam skor k augustovemu datumu :)
Odpovedať
my máme 5.10.2013 o 16tej
Odpovedať
Profilova fotka
JA MAM RADA LETO, TAK ODPORUCAM AUGUST :D A JE TO SKOR :D
Odpovedať
my mame tiez svadbu 5.10. a velmi sa tesim na tuto nasu oktobrovu svadbu a tiez na tie krasne farebne jesenne fotky. Svadba na jesen bola moja vysnivana. V oktobri byva este vacsinou fajne teplucku a posledne roky co si pamatam tak oktober byva fakt este pekny. Tak drzim palce nech sa rozhodnete pre ktorykolvek datum, nech dopadne vsetko podla vasich predstav :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslim ze jajka to uz madavno vyriešene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 4.10. 2013 (je to piatok) aby ste sa nezľakli :D ....a preto, že už niekoľko rokov po sebe je krásne počasie na začiatku októbra (ani teplo ani zima) :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na svadbe v augeste,bolo hrozne teplo,len sme sedeli a pili vodu,tancovat sme vladali az v noci ked sa ochladilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme svadbu 5.10. a tiež sa obávam počasia ale to nikdy nemožeš takto dopredu vedieť ja dúfam že bude príjemne pre všetkých
Odpovedať
podla mna su oba krasne a oba rovnako rizikove na pocasie :) my sme mali v juni a bol to najhorucejsi den v roku. ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Urcite v auguste a ak nemas este fotografa a kameramana tak sa ozvi! :-) Fotim aj klasicky, aj extravagantne, ako len chcete, mam rada kazdu novu vyzvu, a vzdy sa tesim na novych ludi :-). Aj natacam video nie je to profi kamerou, ale mojim fotakom, je to pre pary ktore si nemozu dovolit profi kameramana, video je zostrih 30min. toho najdolezitejsieho. (skomprimovana na nizsiu kvalitu aby to dobre nacitalo na webe, v originaly je to v plnej kvalite a krasne sa pozera ostro na plazmovej TV)... prikladam aj par foto..... viac na mojom webe.....
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 24.8.2013 ludia su uz vacsinou po dovolenkach a pocasie ? ked bude horuco mame v sale klimu ale co som pozerala na predpoved dopredu tak hlasia 24,25 stupnov na tento datum ved uvidime ale ani oktober nieje zly mam vtedy narodeniny tak som nechcela spajat 2 vyznamne datumy ...:) 24.8 je super si myslim a ci uz bude slnko,dazd burka alebo sneh to neovplyvnime hlavne ze budeme svoji..:)
Odpovedať
Aj ja sa vydavam 24.8.2013 :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?