Štátna karanténa a rúška v roku 2021?

Ahojte, plánujeme svadbu v lete, len sa nevieme rozhodnúť, či v roku 2021 alebo 2022. Ženích je nemec a celá jeho rodina príde na Slovensko. Bojíme sa, že príde druhá vlna COVID a uzavrú sa hranice, takže sa polovica hostí a ženích nedostanú na svadbu! 😄 Inak by som sa rada vyhla rúškam počas obradu a oslavy. Budeme mať dosť problémov s tým, že naše rodiny nehovoria spoločnou rečou. Rúška by nám komunikáciu medzi hosťami ešte viac sťažili. Čakať do 2022 sa nám samozrjeme nechce. 🙂 Navyše za dva roky už možno nebudeme v plnom počte... Ďakujem za vaše rady!!! Růženka
Odpovedať
@rrrccc poviem ti tak, že to môže udrieť v roku 2021 rovnako ako v roku 2022. V tomto prípade je to taká ruská ruleta...buď alebo. Nikto nevie aká bude situácia o mesiac, nie to ešte o rok či dva. Ja by som na tvojom mieste plánovala svadbu v takom termíne, aký sa vám najviac páči a potom uvidíš. Všetko sa dá presunúť a v prvom rade ide o zdravie človeka.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak ako píše zajo, vyberte si dátum aký sa Vám páči a plánujte. My máme svadbu o dva mesiace a nevieme čo bude dovtedy... Ťažkú hlavu si nerobíme, proste buď svadba bude alebo nebude, nebude predsa koniec sveta. Ale nikto tu nemá veštecké schopnosti, aby napísal, či to o rok či o dva bude ok, prípadne či nepríde niečo horšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Nebál by som sa. Bude vakcína.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?