Svadba 27.8.2016

Profilova fotka
Ahojte nevestičky, je tu niektorá s rovnakým dátumom? Prečo ste sa rozhodli vy pre tento dátum? Máte už niečo nachystané? Poďme si trošku pomôcť :D
Odpovedať
ahoj, my sme uvažovali medzi týmto dátumom a 17. septembrom. A jednoducho nám znel lepšie :D Navyše, ten nasledujúci pondelok je sviatok, takže hostia sa môžu pokojne zdržať ... a máme miesto na hostinu, fotografa a krstné listy z fary v ruke, aby sme si mohli vybaviť obrad v inom kostolíku
Odpovedať
Profilova fotka
@monf ajjaj to už máte skoro všetko hotové my nemáme poriadne ešte ani miesto :D
Odpovedať
Jooooj, kiež by ;) najradšej by som si ho vzala hneď, ako budeme mať prstene
Odpovedať
Ahoj, my sa tiež rozhodujeme medzi septembrom a týmto termínom, ale naše rozhodovanie dosť ovplyvňuje aj výber kapely, keďže sú už obsadené viaceré :D. Ale tiež by sme mali mať toho 27. Je to lepšie aj kvôli počasiu aj to voľno SNP príde vhod :) Ale tiež nič iné ešte nemám vybavené :P Len sálu, kapelu a kameramana dookola zisťujeme :D
Odpovedať
Ahoj tdz, my máme tiež tento dátum ;-) Pôvodne sme chceli máj, ale nakoniec vyhral august :-) Zajtra ideme zaplatiť zálohu za sálu a v utorok ideme riešiť výzdobu a to je asi tak všetko :-( A ešte momentálne zháňame nejakého kameramana a fotografa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malimibu @smejussska ja som sa už prepracovala k rezervovaniu miesta, kameramana a fotografa, teraz zháňam niekoho na čepčenie lebo 55eur za osobu zo súboru sa mi zdá prehnané, a ešte miesto na obrad musím vymyslieť
Odpovedať
ahojte kočky my s priateľom máme vybraný tento termín v Poprade, ale ešte nemáme nič vybavené :-N. Tiež sme uvažovali nad termínom v septembri, ale potom sme sa rozhodli pre tento termín, pretože dúfame, že bude slnečno a nebude pršať. Budeme sa modliť :-D . Ak by niekto vedel o nejakom dobrom DJ, kameramanovi a fotografovi ozvite sa. ;-)
Odpovedať
@malimibu "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.
Odpovedať
@smejussska "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.
Odpovedať
@99mufinka99 "Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie.
Odpovedať
@tdz Tak to najdôležitejšie máš vybavené :) U nás čepčenie asi ani nebude. A to zháňaš samostatný súbor na to? pre mňa bol horor zosumarizovať všetko dokopy, ale nakoniec máme aj kapelu, čo sme chceli, takže si môžem konečne kus vydýchnuť :) A kostol budem priebežne riešiť a viac asi teraz netreba :D pokiaľ viem. Ešte som si zohnala krásne šaty na redovy, tak som tiež z toho šťastná :D
Odpovedať
Profilova fotka
@malimibu ja stále neviem čo je to ten redovy tanec :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tdz na tejto stránke: http://www.jednaradost.sk/zaujimave-t... to je asi najlepšie vysvetlené. Ide o tradíciu viacmenej. Polnočný tanec a všetci hostia tancujú postupne s nevestou a na konci musí ženích ukradnúť nevestu len pre seba a hostia sa snažia niečo ukradnúť z nevesty (zásteru, topánky) a potom to "predať" ženíchovi zvyčajne za fľašu :P Za to, že si ju neuchránil :P
Odpovedať
Profilova fotka
@malimibu jej no to som nepoznala, to je zlaté :D
Odpovedať
@tdz sa popýtaj známych, či mávate taký zvyk :) ti povedia lepšie o tom :) Ale je to podľa mňa super, pretože nevesta tancuje so všetkými hosťami vtedy - pričom počas celej svadby na to ani nie je čas so všetkými tancovať. A keď som bola kamoške na veľkej svadbe, tak som len uvítala, že sme aspoň chvíľu s ňou tancovali a boli s ňou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malimibu ja som svojho priateľa viac menej donútila :D aby sme začali chodiť na tanečný kurz, nech pri prvom tanci nie sme ako trulkovia, a hlavne som si vymyslela že budeme tancovať jednu choreografiu z klipu, tak snád sa už nechá nahovoriť aj na toto :D
Odpovedať
@tdz tak to držím palce k tej choreografii :D to by som ja nedokázala donútiť môjho chlapa, ale zas na druhú stranu môj priateľ na tanečnú chce chodiť z vlastnej vôle :D ale to budeme riešiť až na nový rok :D
Odpovedať
Profilova fotka
@malimibu ja rieším už všetko možné, jediné čo sa mi fakt nechce je ísť skúšať šaty svadobné k tomu sa neviem odhodlať
Odpovedať
@tdz Tak ja už ani nebudem mať čas to riešiť počas školy :D a svadobné šaty ešte počkajú :) Ja som obehala už salóny a asi v 5/8 mi povedali, že na nový rok prídu nové kolekcie, a že nevesty väčšinou rok predtým nechodia kupovať šaty. Niektorých prístup ma sklamal ale v niektorých som si aj šaty skúšala aspoň pre predstavu :) a je to iný pocit :) Ale máš na to čas určite.
Odpovedať
Profilova fotka
@malimibu hej preto aj ja čakám, že ešte budú tuším 2 nové kolekcie a hlavne keď ich rezervujem už teraz, tak ich predomnou bude mať ešte milion neviesť . to som počula aj ja, že viacero dievčat bolo v salonoch nespokojných čo ja nechápem ved im tam nechávaš dosť veľa peňazí tak by sa mali snažiť tak uvidím ako to bude v BA
Odpovedať
@tdz no hlavne potom je lepšie sa objednať, nech na teba majú čas. A ja som bola nespokojná hlavne kvôli tomu, že keď som povedala, že až po rok mám svadbu, tak začali hovoriť, že to skoro a že zbytočne a bla bla. Pri iných ma v pohode obslúžili alebo dohodli termín kedy majú čas a neriešili kedy. Tam sa určite vrátim :) A držím palce nech máš len dobré skúsenosti :)
Odpovedať
@tdz Ja som tiež práve vybrala fotografa a kameramana, snáď budeme spokojní :) Horšie to asi bude so šatami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) tak u nás tiež vyhral termín 27.8.2016 i keď sme najprv boli presvedčený o termíne 17.9.2016. Napriek všetkému sme sa rozhodli pre august :D Už máme vybavené miesto, dj-ja kameramana a fotografa. Snažíme sa teraz čo najviac povybavovať keďže chodím do školy a bojím sa , že by som to po skúškovom nezvládala :D ta hádam sa nám bude dariť ako doteraz :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte tak v tento deň sa aj ja budem vydávať :) rozhodli sme sa tak len v januari a zatial mame vybavenu salu, kostol, dj, fotografku .... viete odporucit dobreho kameramana ? (okolie nr) mám už panikáriť, keď ešte nemáme zajednané ostané veci? vopre ďakujem :)
Odpovedať
Ahojte, aj my mame tento datum z dovodu, ze sme zladili aj miesto aj hudbu - to je pre mna najdolezitejsie. A kedze sme to zacali vybavovat dost neskoro ( januar ) boli sme radi, ze sme chytili datum este tento rok ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?