Svadba 29.2.2020 - čo hovoríte na takýto dátum?

15. júl 201960

Ahojte baby, s priateľom som sa len tak dotahovala, ze kedy sa už vezmeme, a on len tak tresol, ze 29.februara,bol v tom, že taký deň nebude budúci rok, a ja zo srandy, ved počkaj, v 2020 je prestupny rok, a co čert nechcel, fakt to vychádza na sobotu, myslite, ze je to dobrý nápad takto v zime?? Lebo celkom sa s tou myšlienkou pohrávam, pride mi to také zaujímavé a ze to takto vyšlo, že z jeho žartu by mohla byt realita 🙂

• Pokiaľ máš rada zimu a nevadí ti, tak je to dobrý nápad...A hlavne je to len na vás dvoch kedy chcete vás deň D 🙂

• Pokiaľ vám nevadia isté nevýhody zimnej svadby, ako je chlad, sneh, horšie sa prepravuje, tak prečo nie. Treba si tiež uvedomiť, že výročie budete mať vlastne každé 4 roky 😃

• Zima mi nevadí, ved budeme vnútri, vidím výhody v tom, že asi málokto si takýto termín za jedna, takže nebudú až tak obsaden, starejsi, catering atď. V neposlednom rade, ľudia nebudú stále fajčiť vonku, všetky letné svadby si pamätám, že polovica hostí bola stále vonku a fajčila, lebo v sále bolo neznesiteľné teplo 🙂 drahé budú asi kytice, predsa len vo februári asi nie je sezona plus chrípkové obdobie, no neviem 🙂

• Sponzor fóra
  • @ave17  presne to s tym fajcenim, a kto nefajci tak sa vydychava vonku 😃 a to aj ked mas v stane i tak je tam teplo. Podla mna je to super datum. Moji rodicia sa brali 28 februara 😃. ako si pisala s dodavtelmi by problem byt nemal, nikto by ani nemal mat naplanovanu dovolenku (maximalne lyzovacku, ale zas to nie je take frekventovane ako more v lete). Mozno tie chripky su take minus. Inac je to podla mna dobry datum 🙂

• Tiež budeme mať svadbu v zime, podľa mňa to je v pohode akurát ak chcete cirkevný sobáš neviem ako to je keďže to už je pôstne obdobie pred Veľkou nocou.

• Aj moji rodičia sa zobrali 28.2. Oni to vychvalovali, že netopili sa zákusky, mohli sa sústrediť na pripravy, lebo cez zimu nebola robota v záhrade...počasie síce nemali až tak dobre, pršalo, a keď vychádzali z kostola, už padal sneh, /to inač môže byť aj romantické/, ale napr. že 2 týždne predtým bolo krásne jarné, slnečné, teplé počasie. Takže to nikdy nevieš, aj v lete ti môže byť chlad a dážd.

A dátum - podľa mňa nastávajúcemu by sa to mohlo páčiť, má výhodu, že musí si spomenúť na výročie iba raz za 4 roky, nemôžeš mu vyčítať každý rok, že to zabudol 🙂)) A zas, osláviť to môžete, však sú ľudia, ktorí sa narodili 29.2. aj oni oslavujú národky asi každý deň. A každé 4 môžete mať nejakú viac pamätnú oslavu.

Ak sa aj jemu páči, ja by som išla do toho !!!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Široký výber svadobných oznámení.

Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov