Svadba 4.4.2015??

Čo hovoríte na tento dátum? Mám pocit, že sa hovorí niečo zlé na svadby v takýchto termínoch..Či sa mýlim?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexa111 urcite sa mylis ... preco zle ;) ????
Odpovedať
ja neviem..niekde som niečo o tom čítala :)) podľa nejakých numerologických kravín...keď som to povedala priateľovi, tak ma vysmial, že či som normálna..:D a tak som sa kukla sem, že koľko ich má svadbu v tom dátume a nikto :D tak preto som spravila diskusiu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexa111 tak necitaj kraviny a vsetko bude fajn 8-) ... nejde o datum, ale o to, ci a ako sa milujete ;-) ... takze sustred sa na Vas vztah, nie na datum...to si myslim a radim ja, Miro z Fantomu :-)
Odpovedať
@alexa111 No a nebude to, ze nikto vtedy nema svadbu, skor tym, ze to bude Velka Noc? Na Bielu sobotu sa zvykne krstit, ale neviem, ci aj sobasit a aj na urade by s tym mohli mat problem - oddavat cez velkonocne sviatky.
Odpovedať
gertie tak to si trafila...tak to bude tým :D ani mi to nedošlo..dnes sme volali o sálu a hovorili nám voľné termíny a bolo len 4.4. a potom až končom roka..tak už to chápem :D :D ďakujem za pripomenutie :)) a Miro z Fantomu ďakujem :)
Odpovedať
@alexa111 ;-) no ja mam tie sviatky v merku, lebo vsetky terminy a stretnutia planujem okolo sviatkov, kedy prichadzam zo zahranicia domov, inac by som tiez nevedela :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?