Svadba 4.7.2020

Profilova fotka
Ahojte. Mame naplánovanú svadbu na 4.7.2020, čo poviete presunúť ci nechať???
Odpovedať
Ahoj my sme mali mat 1.8.2020 a presúvame ju na budúci rok. Nechceme tam byť v rúškach a ohrozovať starších ľudí, máme tam hostí aj zo zahraničia. Plno veci ešte nemáme vybavených a kúpených a keďže je všetko zavreté tak sa nevieme pohnúť. Celkovo aj atmosféra bude lepšia na budúci rok. Tiež nechceme finančne zaťažovať ľudí, keďže vieme že niekto nepracuje a niekto dokonca aj prišiel o prácu. :-)
Odpovedať
presunula by som asi, dovtedy uz asi prisnejsie opatrenia nebudu alebo ani miernejsie
Odpovedať
Tiež mame dátum 4.7.,zatial čakáme, v máji-začiatkom júna sa rozhodneme ci bude svadba o 2 svedkoch alebo tak ako sme plánovali.
Odpovedať
My mame 27.juna, a som nestastna z tejto neistoty. Neviem ci cakat, ci nechat na august-september, alebo az o rok... Hrozna situcia, svadbu s ruskami nechcem v ziadnom pripade
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som presunula z 4.7. na 3.10. ... verim, ze nepride druha vlna. Nikto nebude mat stres z kontaktu s inymi ludmi na oslave, nehrozia rusky, nebudu sa topit zakusky ani my a bude krasne babie leto, ktore milujem viac ako 35st horucavy na oslavach :) ano, tiez sa mi do toho nechcelo. Tento termin bol pre nas osobny. Ale zdravie mame len jedno a predstava, ze by pri mne nemohli by moji najblizsi ma netesi. Premier nasadil tvrde pravidla (ja som za) takze neocakavam, ze by o 8tyzd. boli uplne normalne spolocenske akcie....
Odpovedať
My sme mali mat 4.7 tento rok a presuvame na 17.9.2021. Mame blizku rodinu zo zahranicia a urcite by bolo nepohodlne ak by museli prist 2 tyzdne pred a byt v karantene. Vlstne to by ani neprisli 😂 Detto ak mame byt v ruskach tak to ani svadbu nechcem - stale na mna posobia depresivne. Keby sa mam este aj na fotkach pozerat...oooch
Odpovedať
Moj tatino ma mat velku oslavu 50tky (nieco ako svadba so 40 ludmi) 13.6. stale este cakame co sa bude diat a co nam povie hotel. Zatial sme nic nezrusili, tak uvidime.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?