Svadba september 2022

Ahojte, myslíte že sa oplatí plánovať si svadbu na koniec septembra tohto roku? Už som počula názory že to môže byť zase lock down, zhoršenie covid situácie.. čo si o tom myslíte??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nikto z nás nemá veštiaciu gulu. Takéto úvahy podla mňa vytvárajú zbytočný stres. V septembri je dosť možné zhoršenie situácie (príchod detí do škôl, zhoršenie počasia, chrípka, ..). Ale nikto nevieme ovplyvniť, čo vymyslia politici aké opatrenia. My plánujeme normálne na koniec septembra a uvidíme podla aktuálnej situacie.
Odpovedať
ono je to tazko povedat co bude no verim, ze to bude uz omnoho lepsie. ved uz aj teraz sa tie opatrenia zmiernuju tak treba proste verit, ze to tak bude
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_5 nás takto strašili minulý rok...svadbu sme mali 24.09. 2021 a úplne bez problémov sme všetko mali..v ten deň sme ani nevedeli, že nejaká korona je 🙂
Odpovedať
@vtacatko113 presne tak by sme chceli my tento rok, 24.9 tak dúfam že to bude v poriadku 🙈😊
Odpovedať
Profilova fotka
mam kamoska ktora ide planovat a teda uvidia ake terminy dostanu ci este v lete alebo v septembri 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_5 netreba sa zbytočne dopredu báť 🙂 ono sa to vie zmeniť aj zo dňa na deň a september je ďaleko ...ale po posledných dvoch rokoch myslím, že 24.09. je termín, kedy to stihnete 🙂
Odpovedať
@janka_5 jeeej, aj my planujeme na 24.9., tak si drzme palce 😄 ale ja ani nerozmyslam nad tym, ze co ak.. ja si idem svoje, planujem si vsetko a verim, ze to este stihneme 🙂
Odpovedať
@ivusiacik jeej super, tak dúfam že to bude ok všetko 😊 a už máš aj niečo rezervované a tak?? Chvíľami rozmýšľam či to vôbec stihneme ten septrmber 😅
Odpovedať
@janka_5 my sme zacali s hladanim miestnosti este koncom min. roka, lebo ja som z vychodu a snubenec zo zapadu, takze potrebujeme ubytovat polovicu hosti, takze pre nas bol najvacsi problem najst miesto blizko mojho bydliska, kde nam ubytuju cca 40-50 hosti, to bolo pre mna peklo 😄 to najkrajsie bolo bud prilis drahe alebo obsadene 😄 takze nakoniec mame dve miestnosti na svadbu, lebo su take mensie, takze v jednej sa bude jest a v druhej tancovat, comu som sa chcela vyhnut a stale sa to snazim nejako inak vymysliet, tak uvidim ako to nakoniec bude 😄 ale vsetko to najdolezitejsie z mojho pohladu ako miestnost, farar, kapela, fotograf, kameranam, subor na cepcenie a starejsieho sme zhanali ako prve a tusim ze farara, kapelu a kameramana som nahanala uz v decembri, ostatne sme doriesili niekedy zaciatkom tohto roka 😄 a teraz uz riesim saty a oznamenia a vysluzky a kolace a ostatne blbosticky😊
Odpovedať
Profilova fotka
My mame uz vsetko zabezpecene a svadba bude 18/09 uz sa nevieme dockat ale nebude na slovensku 😆
Odpovedať
@lu211 tak to ste asi aj dobre spravili lebo ved vieme ako nasi politici maju radi zatvarat vsetko v polke septembra. i ked si myslim ze tento rok by to uz hadam nebolo az take radikalne. a kdeze sa chystate ju mat? 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte 🙂🙃 narazila som na túto diskusiu a my máme svadbu 9.9.2022 ...nájdem tu niekoho z rovnakým dátumom? 🤣😍🥰
Odpovedať
Článok sa načítava...
podla mna oplati, lebo hadam uz nebudu taki hlupi ze by nas znova chceli pozatvarat. ved to uz by sme nedali ako ekonomika si myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame naplanovanu svadbu na 22.10.2022, verim, ze tym, ze zvacsa su ludia prekonani tak to nebude tak silna vlna aby sa muselo zatvarat. Mimoto uz teraz tu mame dalsiu vlnu takze sa zase trochu este premorime. Zalezi aj od poctu ludi, ktori planujes mat na svadbe. U nas ten pocet je cca 20 ludi tak hadam to nebude az tak velky problem aj v pripade opatreni. Drzme si palce. Chcela som 24.9. ale to uz nebolo volne 😄
Odpovedať
myslim si, ze aj keby nejak ta vlna dosla, tak uz sa z toho nebude robit take bububu, lebo na to nemame aby sme zas vsetko pozatvarali
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?