Svadba v máji 2021 - prekladáte svadbu alebo čakáte?

Profilova fotka
Zdravím dámy chcem sa spýtať kolké z vás maju svadbu v mají? Prekladáte svadbu alebo dúfate že sa situácia zlepší a čákate do poslednej chvílky? Ja mám svadbu 29.5. a neviem že čo. Chcela by som vedieť vaše názory.
Odpovedať
Profilova fotka
Neprekladáme, ale tiež neviem čo bude 😞 my sa zoberieme za akýchkoľvek podmienok, ale na nálade mi táto situácia nepridáva.
Odpovedať
Mame 3r naplanovanu velku svadbu v juni, no poviem ti rovno, ze uz ma po tolkom case preslo nadsenie planovat kazdy detail, zvlast v tejto situacii, ked sa vsetko meni, sme s priatelom rozhodnuti, ze ak nenastane dramaticka zmena do aprila, tak to rusime a berieme sa iba s rodicmi a svedkami 🙂 a uz ma to ani nestresuje, som zmierena, peniaze usetrime a budeme sa sustredit na manzelstvo, nie na nejaku velku okazalu oslavu 🙂
Odpovedať
@dominika_igazova Ahoj, no my sme nasu svadbu zrusili a prelozili na neurcito. Som nazoru ze ked snivam o svadbe tak ju chcem taku aka bola v plane a to velka s celou rodinou ako mat svadbu o 6 ludoch. Kamaratka tak urobila lebo ved rodicia ju presvecili a povedala, ze to bol jej najsmutnejsi den v zivote lebo si to takto vobec nepredstavovala a svadba so vsetkym trvala 15 minut na urade. No dakujem pekne za takuto svadbu. Ja sa napr. nikde neponahlam. AK nebude tento rok bude buduci. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My máme mať 22.5. a zatiaľ normálne plánujeme 🙂 Buď sa dovtedy zmiernia obmedzenia, alebo nejakým spôsobom nastavia pravidlá, alebo sa jednoducho prispôsobime tak mesiac pred.
Odpovedať
My mame 17. aprila a neprekladame. Ci sa to zmeni, alebo sa to nezmeni. Mame vymyslene, ze aspon take male posedenie s rodicmi, vysluzky budu jedine a posleme iba oznamenie o svadbe namiesto pozvanky. Ale mame aj plan B, ak by sa zrazu aspon nieco povolilo 🙂 jedine co nas trapi je, ze rodicia nebudu pri nasom obrade, ale tak moj brat to natoci aspon, co bude svedok. Idealne je mozno tento rok mat 2 alternativy pre svadby - normalne, ak by sa dalo a potom nejake nudzove v pripade, ze by hostiny stale neboli povolene 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@17kris áno vysnívaná svadba to je presne to my počkáme na začiatok maja a uvidíme. Veď vydávam sa len raz nech to je ten najkrajši deň 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@vtacatko113 Mám to rovnako ale už som začala trocha zmetkovať. Tak ste ma teraz aspon trocha ukludnili 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika_igazova ja som taký optimista, vravím si, že to nemôžu už druhý rok nechať tak 😄 a predsa len začali očkovania atď. Snáď sa situácia zlepší
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 15.5. taktiež sme prekladali z 10.10. 2020 ... No tentoraz už to nechávame tak určite , už nechceme meniť má nejaký iný dátum keďže človek ani nevie ten deň trafiť na 100% že mu to vyjde tak ako má . Popravde nedávam tomu veľké nájdeje že bude povolené 100 a ani len 50 ľudí podľa. Keďže naši ,,páni" poslanci skonštatovali čo už všetci vieme že na svadbách bolo vraj najviac nákaz . Myslím si že max povolia tých 15-30 ľudí s negat. testom. Čo dúfam že tak nebude 🙏 keďže my máme veľkú rodinu a a svadbu sme plánovali už 2roky prípravy. Takže uvidíme je to šialená doba . Dúfam že to túto jar už pomaly pomizne a všetko sa vráti do normálu 😏
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika_igazova My sme mali mať 29. mája a preložili sme o rok a verím že to už bude tak ako chceme a že si to užijeme bez obmedzení.
Odpovedať
Ahojky, my mame mat svadbu 12.6.2021. Zatial nerusime, najdôležitejšie mame zajednane, zatial nikde nepytali zalohy 🙏 povodny plan zaklad 60 ludi + vecer dalsich 15. Mydlim ze do juna nerealne 😪 asi budem musieť zoznam zkresat. Sme spolu 11 rokov, mame 2 deti. Takze ak povolia aspon 30 ludi asi sa vezmeme. I keď tajne dúfam ze to bude na 50 🙏🙏🙏🙏
Odpovedať
Prosím vas, tie co nrprekladate. Chcela by som sa spytat a poradit. Robite pozvanky normalne a rozposielate? My sme teda este neposielali kedze to je ako je. Zvazujem skor, každému zavolat. Povedat ze vtedy je svadba a ze uvidime ako s hostami podla situacie. Myslite ze je to ok?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucinka1720 my mame svadbu 5.6. A pozvanky zacnem riesit koncom aprila az . Alebo zaciatkom maja . Nas ma byt 86 💁‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka1720 my sme si dali k pozvankam dorobiť takú malu kartičku, že všetky detaily upresnime pred svadbou, podľa toho aka bude situácia. Velkostne je to presne ako pozvanie k stolu 🙂 môžem poslať aj fotku ak by si chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka1720 my máme svadbz až v októbri a už som všetkým ktorých by sme chceli pozvať rozposlala save the date. Namiesto oznámenia o zasnúbení, ako prekvapko. Klasické pozvánky budeme posielať 2 mesiace pred.
Odpovedať
@kati301 ano mozte poslat, budem rada
Odpovedať
Profilova fotka
@kati301 poslete aj mne prosim😇
Odpovedať
@kati301 prosím ťa pošleš aj mne ako vyzerá tá kartička :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chelsey987 mas poslane 🙂
Odpovedať
@denny007 áno, to je pravda, že sa tomu takto vyjadrili ale to, že v kauflande alebo v tescu je naraz milión ľudí, to ich vôbec netrápi. Veď treba zničiť malých obchodníkoch, zle mi je z toho celého
Odpovedať
Profilova fotka
Moc zalezi na tom aku svadbu si predstavujes a ci si ochotna sa vyavat aj za nejakych tych opatreni. Mne sa nevidi, ze by sa to tak moc zlepsilo, ze by povolili zas velke svadby
Odpovedať
My máme mať 8.5. (preložená z minulého roku) a neprekladame, boli sme sa spýtať na možné alternatívy u dodávateľov a aj napriek súčasným opatreniam sa nám podarilo vybaviť viac ako minulého roka. Ja verím, že hoc s opatreniami ale svadba prebehne ako má 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?