Svadba v pondelok 28.8.2017- čo si o tom myslíte?

Ahojte, potrebovala by som poradiť, resp. "vypočuť" si viacero názorov... Rozmýšľame nad termínom svadby 28.8.2017, čo je pondelok, ale s tým, že 29.8. je štátny sviatok, tzn. voľno. Nie som príliš nadšená pondelkom ako termínom svadby, avšak miesto, kde by sme chceli mať hostinu, má najbližšiu voľnú sobotu až 9.12. :-(. Z tohto dôvodu prišiel do hry 28.8. Čo si myslíte o tomto termíne? Mať svadbu v pondelok :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
@wiki_filip a nerozmýšľala si nad inou svadobnou sálou, ktorá by bola voľná aj iný termín? Lebo pondelok je nezvyčajný deň na svadbu a nie každému to môže vyhovovať :-) Tak ale ak sa to inak nedá, tak to sprav v pondelok, ale keby som tebou, určite by som sa popozerala aj po iných sálach a zajednala by som si inú a na sobotu :-)
Odpovedať
V dnešnej dobe je možné všetko. Tam kde budeme mať my svadbu už bola aj štvrtok aj nedeľu, takže si myslím že je to v poho:) Ktomu je fajn že na druhý deň je voľno,takže by nemali ani hostia namietať:)
Odpovedať
Keď tam je štatny sviatok nie je čo riesit ;)
Odpovedať
Prečo nie, ja si myslím že svadba može byť aj v pondelok, ak dáš dostatočne dopredu vedieť určite nebude problém aby si svadobní hostia vybavili volno ( aj ked je v utorok štátny sviatok,nie všetci robia od pon do piatku) Vaša svadba, Váše rozhodnutia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím že je to celkom dobrý nápad :) prihliadajúc na nasledujúci štátny sviatok a oddych :) aj my sme už na to rozmýšľali ako na "zadné vrátka" kebyže nebude voľný sobotnajší termín :) a ja už bola aj na svadbe v stredu a štvrtok bol štátny sviatok :D bolo to trošku čudné ale milé :) keď nemáš na výber tak aj pondelok prečo nie ;) :) veľa šťastia :)
Odpovedať
Mne to príde úplne v pohode, zvlášť keď je potom ten sviatok :-)
Odpovedať
preco sa to pytas nas ? hadam sme pozvane a nejako sa nas to tyka ?? ;-) opytaj sa hosti, ktorych tam chces mat, co si o tom myslia ....
Odpovedať
Mhm, to je tá dilema... 8-( či uprednostniť super sálu (super referencie, super personál, vysoká kvalita služieb,..) a dať "zlý" termín alebo naopak... ale celkovo si myslím, že vo februári nájsť nejakú vyhovujúcu sálu na september/ október je skoro nemožné.... :-( Ale odkladať na ďalší rok sa mi to nechce :-D Ďakujem za všetky názory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kludne do toho, my sme mali uotork (priamo na statny sviatok :)) a mozem len odporucat. A poviem ti, ze nikto nemal problem s tym, ze si musia vziat volno na druhy den. A hlavne. Tvoji si ani nebudu musiet brat dovolenku v ten den, ked budete mat sobas poobede, maximalne pol dna.
Odpovedať
Profilova fotka
boze neviem pisat - *utorok
Odpovedať
Ak ti prídu hostia a nebudú mať stým problém vziať si voľno tak kľudne, u nas pri 170 hostoch by to mozne nebolo pri mensej svadbe asi ano
Odpovedať
@wiki_filip fuha no zaujimave. Osobne si neviem predstavit mat svadbu v pondelok ale tak budes aspon vynimocna. A samozrejme sa popytaj hosti ci budu ochotny, lebo vacsina si bude musiet zobrat volno z prace a tak, kvoli kadernicke a podobne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nám je to jedno či hráme pre 20 alebo 120 ľudí...😂😂😂 ..Výborný nápad ako ušetriť.😂
Odpovedať
@fsenky Nám nejde o ušetrenie, ale miesto, ktoré chceme má všetky soboty už tento rok obsadené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to musíte čakať na nejakú pracovnú sobotu.😁😁😁😁
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Dievčence všetko sa dá ...my sme na svadbu mali 3 týždne....a ja už druhý týždeň mám vyložené nohy a užívam predsvadobnu atmosféru...máme 70 hostí ...svadbu máme v nedeľu 13.08.2017 ...dám vedieť ako sme dopadli ....ale myslím že to bude super nakoľko máme reštaurácii kde žijú svadba mi ...😂
Odpovedať
Profilova fotka
@fsenky myslím že to nieje o setreteni z vlastnej skúsenosti môžem povedať že je to drahšie lebo 90 % ľudí čo robí svadbu majú sobotu obsadenú a ak majú organizovať alebo hrať aproste všetko riešiť aj v nedeľu si tam príplatky...tak k šetreniu len tolko 8-)
Odpovedať
Ja mám iný názor, všade sú výrazné zľavy mimo sobôt, aj v nedeľu aj iné dni okrem soboty, výrazné zľavy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?