Svadba v septembri 2015

Profilova fotka
Ahojte, myslíte si že ak si v marci 2014 plánujeme s priateľom zajednať termín svadby - miesto hostiny na 5.9.2015, že je to príliš skoro?? Totižto tá reštika býva už rok do predu obsadená, a bojím sa že nejaká šikovnica príde skôr ako ja a objedná si svadbu na náš chcený termín :) :) Ďakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pokial vieš, že sa ti môže stať, že reštika bude na váš termín už rezervovaná, tak by som radšej nečakala a zarezervovala by som si to už tento rok. Radšej skôr ako neskoro :-)
Odpovedať
Ahoj. Pokiaľ vieš že reštika býva obsadená rok dopredu a máš vybratý termín nečakaj.. My sme boli teraz v sobotu rezervovať júl 2015 a povedali nám že už ideme neskoro... Našťastie bol náš termín ešte voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem babulky :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka

Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, asi sa budeme brať v septembri , myslíte,že je na čase plánovať ? :-)
Odpovedať
Ahoj už by si mala začať, my sme to chceli nechať na marec, ale začali sme už v decembri a aj to už boli niektoré veci obsadené...
Odpovedať
@niky21 My sme takto pred rokom začali zháňať miesto, no nie presne... niekedy tuším v marci 2014 sme už mali rezervované miesto na hostinu na svadbu v septembri 2015. Takže, áno už by ste mali plánovať. Aj podľa toho, či je miesto, kde by ste chceli mať hostinu vyťažené, prípadne kostol, ďalej by si už mala riešiť foto, video, hudbu :-)
Odpovedať
a šatky už máš? Ideš si kúpiť alebo požičať?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?