Svadby 2022 - ako to vidíte?

Profilova fotka
Baby, otváram túto diskusiu, aby som videla aj iné pohľady. Ako to vidíte s tohtoročnými svadbami, resp. oslavami? Napíšte vaše názory, budem rada. 😊 Ja som tiež tohtoročná nevesta (júnová) a hoci plánujem a pomaličky chystám, tak počítam samozrejme aj s variantom, že obrad bude normálne v termín, ktorý máme určený, no veselica nie. Prekladať nechceme určite, dodatočne by sme tiež už nič nerobili. Zoberieme sa či nás tam bude 10 alebo 50, či to oslávime iba doma s tými úplne najbližšími, alebo aj s ostatnými.. 🤍
Odpovedať
My máme v júli. Zatiaľ to beriem akoby malo všetko byť normálne, aj minulý rok to tak bolo. Pracujem v nemocnici, myslím, že omicron pobeží veľmi rýchlo a intenzívne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@katariiiinka ja mám koncom májaa a verím že to prebehne všetko normálne aj s hostinou. Určite budú nejaké opatrenia platiť ale verím že si to aj rak užijeme.
Odpovedať
My máme augustový termín, zatiaľ počítame s tým, že svadba prebehne tak, ako plánujeme, žiadny "plán B" pripravený nemáme.
Odpovedať
@katariiiinka máme svadbu koncom mája. Obrad bude na lúke tak to neriešim vôbec, pri najhoršom sa ľudia postavia ďalej od seba 😁 a hostina verím že bude normálne. Ak nie urobím párty na záhrade pre rodinu a večer s kamarátmi a mladšou časťou rodiny pôjdeme niekde posedieť....
Odpovedať
tazko povedat cio kedy ako bude. proste sa neda nic poriadne naplanovat. ale paci sa mmi tvoj pristup @noemi0011. clovek sa proste musi vediet nejak vynajst
Odpovedať
Profilova fotka
Hej hej ono aj cakat, je podla mna uz take, ze co bude clovek cakat donekonecna, pokial si bude moct spravit taku svadbu ako chce? Ved uz to trva ľ rok a bohvie ako dlho to bude este trvat
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu v októbri. Drahému dosť záleží na tom aby to bola klasická svadba s hostinou a rodinou. Ja som navrhovala len vo dvojici, alebo malý obed, ale neprešlo 😉 Ale napriek tomu povedal, že nebudeme posúvať a prekladať ak budú opatrenia. Vezmeme sa i tak. Lebo to je pre neho to najdôležitejšie. A hostinu potom, keď sa bude dať.
Odpovedať
Ahoj, mame svadbu začiatok júna. Raz sme predkladali (mala byť v októbri, nie kvôli opatreniam ale kvôli bábätku, ale myslím ze aj tak vtedy porušili oslavy) my to zatiaľ nechávame tak, verím ze sa svadba aj oslava buše konať
Odpovedať
Profilova fotka
Vďaka za odpovede, kočky. My sme teda júnoví a hoci by sme chceli super veselicu so všetkými, sme pripravení aj na to, že bude obrad podľa plánu v kostole a prípadne maličké posedenie s najbližšími, hoc i doma. Kedysi som snívala o veľkej krásnej svadbe a jasné, stále by som chcela skvelý žúr v plnej paráde so všetkými, s ktorými chceme, no ak to bude v malom ,prevedení´, nevadí. Zoberieme sa, lebo sa zobrať chceme a teším sa, keď sa z nás stanú manželia. A tie krásne šaty budem mať tak či tak.. 🤭 Ako som spomínala, prekladať by sme nechceli, keďže všetko je aj tak neisté v dnešnej dobe a hlavne, nechceme svadbu v tom úmornom horku, preto sme volili jún, aby nám bolo aj príjemne pri fotení a tak ďalej. A navyše, staviame dom, takže nechceme úplne ani vymýšľať a stresovať. Ako bude, tak bude.. 🙌
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sú tu nevesty, ktoré chceli začať plánovať svadbu na tento rok, ale súčasná situácia ich od toho odrádza? Ja som sa konečne chcela do toho vážne pustiť (predstava svadby v októbri), ale teraz reálne zvažujem, či to má zmysel, všetko vybavovať, platiť zálohy atď., keď nevieme, čo bude o mesiac 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrice1849 My máme svadbu v júni a zatiaľ sme optimisti. Všetko máme viac menej už vybavené a už riešime len drobnosti, Neponáhľali sme sa doteraz ani so svadobnými oznámeniami, hoci každý hosť vie, kedy svadba bude, no začneme rozdávať oznámenia až od budúceho týždňa a budeme dúfať, že bude všetko podľa plánu... Veríme, že svadba bude taká, ako chceme a že sa všetko navôkol upokojí, no tŕpnem niekedy aj ja v duchu.. V dnešnej dobe veľmi ťažko povedať, čo bude aj v tom júni, nieto v októbri.. 😔
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzerá to tak, že aj napriek tomu, že je tu veľa pozitívnych, tak sa už od tých všemožných opatrení proste čím ďalej tým viac upúšťa. Takže bola by som optimistkou a dopadne to isto dobre
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ak by niektorá mala záujem. Prenechám termín svadby 30.7.2022 v penzióne St Petrus Vini vo Sv. Petri (okres Komárno) vo velkej sále (max. 100 ľudí) za sumu zálohy, ktorú sme zaplatili. Mám vybavenú aj kvetinárku priamo v Sv. Petri, záloha sa neplatila. Ak by ste mali záujem, predám aj nejaký alkohol a víno. Svadbu nerušíme kvôli korone, ale z iných dôvodov.
Odpovedať
@beatrice1849 ja som to brala tak isto. Svadbu sme chceli v septembri. Opustila som sa riadne, kvôli tej situácii vo vojna nebude, ak nebude tak finančná kríza, covid situácia.. ale povedala som si, že nemôžem prestať žiť.. začala som znovu plánovať akoby sa nič nedialo - samozrejme snažíme sa tak aby nás tá svadba vyšla ako tak v norme, žiadne extrémne vyhadzovanie peňazí.. povedala som si že vždy sa môže niečo stať.. niekto má všetko naplánované a umrie mu niekto blízky.. to je len príklad, naozaj nikdy nevieš čo sa môže stať.. ale treba žiť a tešiť sa..
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim si, ze uz sa nic zatvarat nebude. Ved teraz dneska som niekde citala, ze uz padli aj obmedzenia, co sa tykaju vnutornych akcii, takze sa otvaraju uz aj disco kluby
Odpovedať
tiez si myslim, ze sa nic zatvarat uz nebude 🙂 a ked aj tak znova od septembra, myslim ze mozete byt kludne nevesticky 🙂
Odpovedať
Verim v to, ze uz nebudu ziadne obmedzenia, vsetko tomu tak nejak nasvecuje, takze zienky hor sa na normalne svadby bez prisposobavania sa
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_5 Rozumiem, vždy sa niečo nájde, len akurát tento rok akosi všetko naraz (covid, vojna, kríza,...). Nikdy by som si nebola pomyslela, že za môjho života sa odohrá toľko vecí, ktoré sa tak negatívne zapíšu do dejín. Ale máš pravdu, neovplyvníme to... Takto sa aspoň máme na čo tešiť, plánovať niečo pekné, už čo príde, to príde 🙂
Odpovedať
@beatrice1849 Ahoj. My sme chceli plánovať na tento október, ale asi nebudeme riskovať skrz covid a naplánujeme v kľude na budúci rok.
Odpovedať
od dnes padli zas nejake tie obmedzenia, takze si myslim, ze aj napriek tomu, ze teda nakazenych je este teda vela, sa to bude viac a viac uvolnovat a snad sa zbavime uz aj tych respiratorov do leta
Odpovedať
@kajuska556 hej hej, ono ak sa zbavime respiratorov, tak uz bude si myslim ze dobre, no aj teraz tie uvolnenia padnu ludom proste len a len dobre
Odpovedať
ale uz teraz je to take, ked sa da aj posediet vonku, restauracie sa pootvarali, je to proste take veselsie a to ludia potrebuju ako sol
Odpovedať
@dkl ja tak isto "augustova" podla to bude v pohode 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@hviezdicka2019 ale jasné, že áno. Veď už teraz sa to aj napriek číslam všetko uvoľňuje, tak osobne už neočakávam nejaké veľké obmedzenia
Odpovedať
Žienky, dúfajme, že už bude len a len dobre
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?