Svadby v roku 2014 na Záhorí

2. jan 2014110

plánujete niekto? nie je nad tým ešte skoro rozmýšlať keď chcem svadbu 13.9.2014. neprinesie to neštastie?

• skoro???? z mojho pohladu mam uz skoro cely september 2014 obsadeny 😉
    a moja babka hovorieva - kto veri v povery, bude zatrateny 🙂🙂

• úplne súhlasím s matuskusnir, termíny na rok 2014 sa už začínajú zapĺňať

• priatelova sestra ledva zohnali volný termín na september 2014,takže už je načase 🙂

• Sponzor fóra
  • fú, tak to ste ma nepotešili, u nás doma všetci hovoria že iba svadbu riešim a nič iné nemám v hlave. tak sa do toho dám 🙂

• No my mame tiez termin v septembri 2014, konkretne 6.9.2014 a teda uz sme si nemohli vyberat zo vsetkych septembrovych - niektore uz boli obsadene... Aj ked sa velmi tesim, lebo presne tento sme chceli 😃

• Ja som povodne tiez chcela svadbu 13.9.2014, ale moj nastavajuci ma nastastie prehovoril na 20.9.2014 - ine sobotnajsie terminy boli pre salu, ktoru som chcela, obsadene 🙂

• @janetfoto  nakoniec meníme termín koli inej neveste :/

• @miuska223  a kedy budete mat svadbu ?

• nakoniec 6.9

• Len na info.u nas zatial 6.9 aj13.9 stale volne 😉 ...

• Ahojte, som tu jeden deň 😃 😃 ale vytesena a zároveň zdesena lebo len včera sme sa zasnubili a už viem, že september je úplne plný :'(

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    Balloon Business
    Vranov nad Topľou
    Technické a personálne zabezpečenie spoločenských podujatí.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov