Svadobný obrad o 14:00

Ahojte mám svadbu v júni 2013 a obrad o 14:00 lebo iný už nebol voľný. Rodičom sa to moc nepozdáva, že je to skoro. Obrad aj hostinu máme na tom istom mieste takže sa nebudeme ani presúvať. Mal niekto z vás takto skoro obrad? Ako ste to všetko postíhali? Kedy ste sa fotili pred alebo po? Ja by som najradšej pred obradom ale to asi nepostíhame. A taktiež neviem ako s jedlom. Rozmýšľame že o 15 hlavný chod potom ďalší o 20 potom asi vyložíme nejaké misy a popolnoci bude kapustnica. Len aby neboli hostia hladní :) Ďakujem za každú odpoveď a skúsenosť. Určite pomôže.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my sme si dali na 13:30 ale chcem to presunut na 14tu, povedali mi ze bez omse bude sobas trvat pol hodinu + my mame aj krst, cize dalsia pol hodka...este kym nam zablahozelaju...Fotit sa chcem ist vo stvrtok pred svadbou, lebo to nebudeme stihat...Kym sa presunieme do saly a zacneme jest predpokladam ze bude 16hodin..Nemyslim si ze je to az taky zly napad, zalezi od toho ako daleko mate salu, lebo my asi 15min autom od kostola. Ked spapaju vasi predjedlo tak si myslim ze staci, das o jeden chod navyse, alebo svedske, ludia potrebuju rychlo nieco zobnut ked pridu a hlad pride az ked sa bude tancovat :)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/svadba... @kishtik
Odpovedať
Profilova fotka
@kishtik Fotografoval som zópar svadieb v roku 2012, ktoré boli o 14:00 a nebol to ziaden problem. Jedine si musite zarezervovat kadernika a vizazistku na rano. Pokial nebudu mat sklz tak je mozne vytvorit v plane 3 hodinove okno, ktore je mozne vyuzit pre fotografovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
@kishtik my sme mali tiez o 14. fotili sme sa pred (cca 11,00-13,00). kym bol obrad, gratulacie, uvitanie v restike, usadenie, jest sa zacalo okolo 15,30. mali sme predjedlo, polievku, potom sme dali novomanzelsky tanec, rodicovsky tanec, zopar dalsich pesniciek a potom sme mali hlavny chod. okolo 20,00 sme mali svedske stoly a polnoci kapustnicu. a hladny teda urcite nebol nikto :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?