Termín svadby 19.9. 2015

Ahojte...má tu niekto tento termín svadby?:)
Odpovedať
Ahoj... ja mam tento termín :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, aj my budeme mať tento termín, teda ak sa nič nezmení a lebo jeden nikdy nevie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky aj my mame vybratý tento termin :-)
Odpovedať
a už aj niečo plánujete, vymýšľate či ešte sa vám to zdá skoro? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dostala taký príkaz od môjho nastávajúceho, že najskôr doriešime a dozariaďujeme byt, ktorý sme si prednedávnoum kúpili a potom sa začneme venovať svadbe, lebo on nebude riešiť dve veci naraz x-) Ale po lete sa nato vrhneme. Teraz sa mi to zdá ešte skoro. No úvahy otom, ako by som si to celé predstavovala mi už bežia v hlave naplno :-) ;-)
Odpovedať
No my uz mame rezervovanu miestnost a kostol, a pri miestnosti sme mali stastie, lebo uz mali volne len dve soboty a medzi nimi tu nasu :) ale inak zatial neriesime nic ine :)
Odpovedať
my máme fotografa a skupinu rezervované...kostol a miestnosť neriešim, to bude v kultúrnom na ich dedine, ktorý je skoro stále voľný a kostol tak isto :D ešte by som si chcela kameramana rezervovať ale žiadneho dobrého neviem nájsť
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@bonnie29 sme firma Brilliant agency a Daludape zabezpecime Vám komplet svadbu a Vy sa nemusíte o nič starat. Vyzdobime Vám salu, kostol aj auto, prenajom limuzíny spolu so šoférom, foto-video, dj, víno, oznámenia, torty. Proste všetko co patrí k svadbe. Ak by ste mali záujem kľudne nám píšte, budeme sa tešiť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj aj ja mám tento termín
Odpovedať
@andrejka215 tak isto aj my. Tiež prerábame toto leto byt a riešime svadbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bonnie29 my už máme, kostol, miestnosť, foto+video, dj, na začepčenie súbor, .. chceli sme to postupne riešiť, aby sme sa potom nestresovali, že nebudú voľné termíny, ..
Odpovedať
@bonnie29 ahoj my máme tiež tento termín. Zatiaľ máme vybaveného kňaza, sálu, fotografa, výzdobu si budem riešiť asi sama a čakam ešte na zmluvu od skupiny a na vydajrenie kameramana.
Odpovedať
aj my máme tento termín, ale zatiaľ iba rezervovanú sálu... :-) fotografa, ktorého som chcela už voľný nieje tak hľadám ďalej :/
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš deň D!
Odpovedať
aj my mame tento termin a zatial mame kapelu:) to je najhlavnejsie lebo uz dve co som chclea boli obsadeny...:( ideme este zhanat salu:)
Odpovedať
aj my mame tento termin....mame uz kostol, knazov, kameru, fotak, salu, hudbu ale este zhaname jedlo....:P Vyzdobu si budem robit sama...:)
Odpovedať
My máme tiež 19.9.2015 v TN a máme reštauráciu, hudbu, fotografa obrad zajednaný:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
My máme tiež termín na 19.09.2015 ale este nemame kameramana a fotografa :-|
Odpovedať
My sme si tiez vybrali tento termin chceli sme to stihnut tento rok a zacali sme vybavovat v januari :)) najvtipnejsie to bolo s fotografom ..Volala a mailovala som cca 40-tim a z toho bolo volnych 5 ..
Odpovedať
Aj my máme tiež tento termín...a máme už všetko dôležité zajednané a už len drobnosti dokúpiť....a ešte moje šaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
voľný termín 19.9.2015 - svadobný fotograf a kameraman. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
aj my máme v tento deň termín svadby :-) a pred rokom (v septembri) sme zajednali sálu, hudbu, kameru, fotografa :-) Ostatné postupne :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?