Termín svadby - 26.5.2012 alebo 18.8.2012?

Profilova fotka
Ahojte, mam velku dilemu s terminom. Prosim, skuste mi pomoct, ktory termin je podla Vas lepsi?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím, že máj je lepší, lebo nehrozia tam také horúčavy ako v auguste.... ;-)
Odpovedať
ja by som tiez maj radsej
Odpovedať
zalezi na tom, ci ti ide o to ako uhladne vyzera datum alebo mesiac...obidva mesiace mozu byt rovnako horuce...ja napriklad tiez rozmyslam nad augustom buduceho roku...august sa mi viac paci...kazdy ma ale osobny nazor...dufam, ze sa rozhodnes spravne a bez menenia terminov:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám 26.5.2012, tak ti ho odporúčam!!! :) ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som skôr ten august....sa hovorí, že svadba v máji ee...:) ale je to len a len vaše rozhodnutie...:) ono je to v podstate jedno len aby ste boli šťasntí..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna taky "magickejsi" je ten v auguste... Ale je to na tebe ktory si vyberies... My sme si vyberali podla vyrocia... Svadbu mame 12.maja 2012 a hned na druhy den 13.maja bude 6 rokov co budeme spolu :-) TAk vela stastia a nech vsetko dopadne ako si prajes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja by som volila ten august, svadby v máji by sa podla slov starejších nemali uzatvárať, vraj manželstvo bude sprevádzané hádkami, nespokojnosťou a rozvodom. Ale je to vec názoru. Pre mna radsej august, i ked ja mam v Marci. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat 26.5.2012 a nedam na take sproste reci o svadbach v maji... Maj sa mi paci viac ako august
Odpovedať
august :) ja mam tiez 18.8. a je to naozaj krasny datum....
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej da tak dopredu.... cisty kanadsky style hehehehhehehehehe nasa znama bola zasnubena 3 krat a vzdy planovali rok a nakonech chudak baba este stale slobodna heheh :))) neplanujte, len sup sup, hlavne ze sa mate radi...... a hotovo :)))) p.s. 18.8- je pre nas javyznamnejsi sviatok, nase slniecko sa vtedy narodilo, takze urcite to by som hlasovala :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj my mame 18.08.2012 :-) krasny datum davam hlas aj ja :-)
Odpovedať
18.8:2012 aj ja mam tento termin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my máme 26. mája 2012... ale vôbec som nad tým nerozmýšľala.. jednoducho som šla na matriku, že koncom mája, začiatkom júna a tento termín bol voľný.. :)
Odpovedať
ja mam tiez svadbu v auguste ale 11. 8. - na moje meninky... ale v ponuke som mala tiez tento 18.8 ... -- je krasny... keby som sa mala rozhodovat medzi tymito dvomi datumami urcite by som v tom mala jasne... ono na pocasie v dnesnej dobe sa uz fakt neda spoliehat... tak to mas za jedno...
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež termín 26.5.2012.bude to ten najkrajší deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
súhlasím s wiwou že na počasie sa nedá spoliehať, mne osobne sa tiež páči viac ten august a pravdepodobne to bude aj môj dátum :-) ;-) viac sa mi páči aby bolo krásne horúco, príjemná teplá noc ako chladný deň a ľadová noc.... podľa posledných rokov býva v máji ešte dosť zima, ešte v apríly som chodila v zimnej bunde :-| už nie je sneh ale nie je ani teplo, príroda je ešte taká neprebratá, takže von sa tiež nedá dáko extra fotiť, ak by bola zima tak by ste ani dáko dlho nevydržali, a v lete sa dá všetko :-D na čo si len spomenieš
Odpovedať
caute,ja som chcela na svoje meninky 18.8.2012 ale uz nebola skupina volna.skoda a tak sme to posunuli o tyzden tak dufam,ze aj ten datum bude pekny ....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
aj my máme 18.8.2012...pekný dátum,potešilo by ma do tých 30 stupnov,nad už niééé,ved sa ženích roztopí v tom oblekuu...:D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež 18.8.2012 a veľmi sa tešíme tak držím palčeky :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?