Aké topánky sa hodia k týmto svadobným šatám ?

Profilova fotka
holky,som zwedawa na wase nazory - aky uces a hlawne topanky k tymto satam: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... - a zaujimalo by ma,co si o nich uprimne myslite..hodia sa na swadbu,ci skor ako "wecerne" ?? :-|
Odpovedať
ahoj no ak chceš byť extravagantná tak aj ako svadobne ale pre mna skôr ako popolnočne ked už... ja ale nemam moc rada takyto typ šiat. rozhodne by som dala len naušnice - tie šaty su nazdobene dosť takže aby to potom ako celok nevyznelo ako tortička ;-)
Odpovedať
Ahoj, no ja by som si ich ako svadobne neobliekla...ked tak po nich tuzis, mozno na prezlecenie...ale je to fakt len vec toho cloveka, ktory si vybera...este mozno, keby ta sukna nebola kratka, dali by sa brat aj ako svadobne...ale na druhej strane, ak chces byt originalna, tak smelo do toho...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...no ked tak sa hodia ako popolnocne,ako svadobne asi prilis ani nie.Ale zase zalezi aky si typ.Ked vizeras uzasne,mas perfektnu postavu a chces sa na svadbe predviest,tak hor sa do toho a daj si take ;-)
Odpovedať
zaujimave saty, no u mna by na svadbu neuspeli, top je uzasny ale ta sukna je prilis podla mna ale ak si taky estravagantny typ tak preco nie, dala by som si k nim nejake jednoduche sandalky, jemne nausnice, neviem ake mas vlasy ale tiez len nieco jednoduche, k tym satam toho uz vela nepotrebujes
Odpovedať
ten vrsok je krasny, ta sukna je :-p bleeee :-D ale proti gustu ... ;-) je to tvoja svadba a ak sa rozhodnes, ze ju chces absolvovat v tychto satach - mozes, na to nie su ziadne predpisy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wlasy mam dlhe - skoro po pas a zwacsa tmawo-hnede,pripadne cierne..
Odpovedať
Profilova fotka
Dashenka...a nenapisala si,chcela by si ich ako svadobne?
Odpovedať
ja by som to riesila ako ta modelka :-)..nejake nausky, remienkove sandalky, jednoduche vlasy, kvietok do nich...nic viac...saty su velmi vypovedne, zvyraznia dostatocne ;-)...aj ked podla mojho vkusu nie su-aspon urcite nie ako svadobne...ale nenechaj sa odradit :-)...my budeme mat napriklad ciernu tortu a nikto nam ju nevyhovori :-D...to len taky mensi offtopic na "povzbudenie" - je to Vas den a ked sa drahemu pacis v takych satach, tak do toho ;-)
Odpovedať
a kde sa vobec take saty daju kupit/pozicat?
Odpovedať
a urcite k takym satam co najjednoduchsie doplnky julova torta v style DM ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo..uwazujem o nich..ako swadobne sa mi dost pacili prawe tym,ze su originalne..mne wsetky tie wleckowe nafuknute saty pripadaju rownake..aj ked mnohe z nich su strasne krasne..no na jedno kopyto :-| * na stuzkowej som mala typicky princeznowske saty (bledoruzowe s korunkou ;-) ), boli krasne a wsetkym sa pacili,no ja som sa cely wecer musela starat o spodnicku,drzat suknu..dost mi to wadilo..*
Odpovedať
ak sa ti pacia a mas na to postavu - nie je co riesit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lara1znk,tu je link: http://images.google.sk/imgres?imgurl...
Odpovedať
ja som povodne tiez uvazovala o kratsich extravagantnejsich satach az kym som si jedne nevyskusala a vobec sa mi to nepacilo, asi si najprv saty vyskusaj a potom uvidis ci sa citis ako nevesta
Odpovedať
emjee, tak je.. :-D torta ala VIOLATOR :-D
Odpovedať
Profilova fotka
emjee, na postawe sa pracuje :-D
Odpovedať
ale fakt musiš mať dokonalu postavu bez chyby
Odpovedať
ja si do takych siat predstavujem vysoku stihlu kocku...taka Andzelina Dzoly by v nich vyzerala heezky :-D...ale v com ona nevyzera, hejze? :-D...a ked si v takych satach predstavim seba, hned mam o zabavu na vecer postarane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dokonaly nie je nik :-)
Odpovedať
dashenka, nekaz mi iluzie :-D ;-) ...ale jasne...ale rada by som Ta v nich videla...uz si si ich skusala?
Odpovedať
Profilova fotka
julova,nie neskusala som ich a ani som ich w ziadnej ponuke salonow newidela (skoda) - podobne mali,ale s dlhou suknou..chcem si ich objednat z netu za nejakych cca 300 dolarow).. a co ma prekwapilo aj mojmu drahemu sa pacia..owela wiac ako korzet+sukna..on ma rad taketo "trhle" saty :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa tiež viac páčia ako popolnočné, keďže ja som taká konzerva :-D ...ale ako vravia kočky, ak chceš upútať, s týmito šatkami sa Ti to určite podarí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya mne nejde o uputanie,ja nie som ten typ..ja mam len rada pohodlie :)*
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?