Akú obuv k županu počas príprav nevesty?

Kedze velmi sa mi paci myslienka byt oblecena v zupane (ktory uz podotykam mam kupeny)predtym nez sa prezlieciem do siat,aku obuv zvolite/by ste zvolili vy? Zupan je bordovej farby so zlatym napisom Bride .Dakujem vopred za rady:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ciarra66 ahoj, no ja by som k tomu doladila nejaké pohodlné papučky :) Veď čo iné sa k županu hodí viac :) Skús si do googlu hodiť "wedding slippers" a presne také mám na mysli :)
Odpovedať
No papučky by podľa mňa boli fajn. A dajú sa zohnať vo všeliakých farbách no ja by som šla do bielych. Podľa mňa by to spolu pekne vyzeralo, no isto by som šla do papučkových šlapiek
Odpovedať
@ciarra66 ako ti babule poradili, papuce budu najlepsie. A skus si pozriet nejake bordove, lebo biele by ti k tomu asi moc nesli.
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem, mne ani nenapadlo toto riešiť, mala som normálne papuče, ktoré nosím doma. Na fotkách ani nie je vidno, čo mám obuté. Viem, že sú už aj "svadobné papuče" ale mne osobne to už príde trošku prehnané :D (nič v zlom). Ale ak chceš niečo také, na Aliexpresse určite sú.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala k županu obuté mužove papuče, ktoré mal u nás. Tiež som to neriešila, ale kedže ja žiadne papuče nenosím a bála som sa, aby som niekde neurobila očko na silónkach tak som schmatla mužove papuče a mali celkom aj úspech. Niesom si istá kde, ale na fotkách alebo na videu to je aj zaznamenané :-D
Odpovedať
Uz som si objednala take zlate trosku elegantne nie moc vyrazne slapky 😁 Take aby som ich vedela vyuzit aj inokedy🙂mozno to niekedy prehanam s takymi vecami ale radsej byt pripravena😁
Odpovedať
ja som bola napr. v zupane bosa iba v samodrzkach :-D fotili sme pripravy na hoteli a tam som obuv neriesila kedze na samotnu svadbu som mala styri pary topanok...
Odpovedať
@janelicious03 uz aj ja mam teraz 4🤣hadam mi uz viac netreba🙄😁
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Ja mám k županu biele papučky a je na nich nápis Bride :-)
Odpovedať
@sophia77 topanky pekne, no k tomu zupanu, ako nejak mi to nepasuje. ja by som sla do papuciek a asi najlepsie by bolo ak by mali aj napis ako tu pisala @ladymaccbeth
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?