Converse tenisky - akú veľkosť si objednať?

Ahojte nevestičky, prosím Vás, mali ste niektorá obuté converse topánky veľ.40? Chcela by som sa poradiť, že akú veľkosť si objednať. Lebo topánky nosím 40 až 41, lodičky napríklad 40, tenisky väčšinou 40 aj 41 ako ktoré. A teraz vôbec neviem že akú veľkosť objednať, lebo všade pri týchto teniskách píšu, že o číslo menšie, takže 39? Rozmýšľam, že objednám 39,5. Aké máte skúsenosti Vy s týmto? A sú pohodlné na celý večer? Ja som ich nikdy ešte nemala.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám 38 a aj nosím bežne 38, no sú trošku úzke, lepšie je kúpiť väčšie a prípadne si do nich dať vložku, budú aj pohodlnejšie, lebo nie sú na dlhé chodenie a tancovanie až také pohodlné bez vložky.
Odpovedať
nemozu ti zmerat vnutornu dlzu vlozky v topankach? neviem, no nejak sa mi nechce verit, ze by ti pasovali o cislo mensie, kedze su to celkom uzke tenisky a pri takych sa vacsinou brava o pol alebo aj o cislo vacsia topanka
Odpovedať
taktiez by som poprosila o zmeranie a jednoznacne by som si aspon tie 40tky objednala, ked nosis taku velkost. radsej potom vymenis ale vlozis vlozku ako ti tu poradila barababic
Odpovedať
urcite nie mensie, radsej vacsie a pripadne dat vlozky. Noha ti po celom dni (a hlavne ak bude teplo) opuchne a moze to byt nepohodlne. Zaroven neviem ci teda chces taketo topanky na normalne nosenie alebo na prezutie na svadbe? Pretoze ak to planujes na tu svadbu, tak zvaz, ci chces naozaj tento typ topanky. Takato gumena podrazka sa po parkete nesmyka a bude ta "brzdit" z coho napr mna zvyknut rozboliet nohy este viac. Ked planujes vela tancovat, lepsie ti bude v topankach s obycajnou podrazkou. Ja som si zobrala balerinky a tie boli na take nieco idealne.
Odpovedať
Profilova fotka
@biankasir nesla by som do mensich. kupila by som si taku velkost, aku v skutocnosti nosim. a fakt radsej si do nich das nejaku vlozku, ked ti bude trochu vacsie
Odpovedať
Ďakujem všetkym :-) Už som si objednala 40tky, také som si skúšala aj v obchode len tak na rýchlo tak uvidíme už sú niekde na ceste ku mne :-)
Odpovedať
Tiež som ich chcela na prezutie "PO" avšak boli mi veľmi úzke, aj väčšie, to je fakt na veľmi úzke nôžky robené, a pritom nemám ani širšie nohy :-| avšak verím, že aspoň Tebe sadnú a budeš sa z nich tešiť :-) @biankasir
Odpovedať
@nicita_usa jaaj baby nestrašte ma :-D Ja som si ich skúšala v úplnej rýchlosti v jednom obchode, a boli v pohode, ja nemám úplne úzku nohu, takú normálnu, ale pevne verím, že budú dobré! Potom Vám dám vedieť :-D
Odpovedať
@biankasir nechcela som ťa vystrašiť to nie, len mne jedny converse proste ostali doma :-) ale sú metalické, takže na svadbu nie a aj mám iné číslo, no sú to krásne tenisky, ale tak asi nie pre mňa ;-) ja som si našla už alternatívu v adidas,takže som rada :-) a samozrejme potom hoď sem aj fotečku
Odpovedať
@nicita_usa A aké adidas? :))) Škoda, mala si ich vrátiť keď si kúpila a neboli dobré, škoda peniažkov. Jasné dám do albumu určite :)
Odpovedať
@biankasir naštastie boli v super zľave, takže nevyšli veľa ;-) tak hádam ich predám lebo len raz som ich obula a po hodine aj vyzula :-D pridám fotku ....
Odpovedať
@biankasir
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nicita_usa držím palce nech sa ich zbavíš a hadam adidas budu lepšie :-)
Odpovedať
@biankasir tento typ adidas tenisiek už mám doma 3 ks, takže sú skvelé, len som chcela skúsiť aj Converse, ale to nevadí ;-) hlavne sú veľmi odolné, jedny mám už 9 rokov len na doma a stále sú ako nové, neprepúšťajú vodu..fakt super a veľa ťa vyšli tie Converse?
Odpovedať
Ja mám veľkosť 38-39 záleží podľa typu topánky, asi väčšinou 38, napr. aj opätky vždy 38. A conversky sú mi dobré 38-ky. :) Ale je fakt, že ja mám úzku nohu. Ja ich veľmi rada nosím, conversky. :-)
Odpovedať
@nicita_usa Tak to je super, keď máš takú pozitívnu skúsenosť s nimi, aspoň už vieš, čo od nich čakať a budeš mať pohodlnú obuv :-) Ja som ich kúpila za 47€ bez poštovného v prepočte, lebo som ich kúpila za švajčiarske franky, no nech už príduuuu :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?