Kde kúpim tanečné svadobné papuče?

Profilova fotka
Ahojte dievčatá, chcem sa vás opýtať,tie čo ste mali/budete mať na svadbe tanečné papučky, kde ste prosím objednávali, kupovali?? Ďakujeeeem :-) :-) :-)
Odpovedať
Niekde tu takato tema sa mi zda uz bola a baby pisala, ze ich mavaju aj v jysku. Treba sa tam ist skusit popytat
Odpovedať
Profilova fotka
@selminia áno?? tak asi som zle hľadala, ďakujem ti, pojdem pozrieť :-)
Odpovedať
No skus sa ich opytat, vies si myslim, ze ked ich naskladnia tak su rychlo fuc, ale mozno by ti ich tam vedeli aj podrzat. Za vyskusanie nic nedas
Odpovedať
hej tam mavaju take velke balenia papuc pre hosti ale to su len take tie tenucke co maju len taku ako tenku textilnu podrazku a podla mna sa v nich celkom dost smyka aj takto normalne doma a nie este v nich tancovat v nejakej sale
Odpovedať
Profilova fotka
Veru bola tu táto téma nedávno... jedine Jysk alebo objednať z netu papuče pre hostí a prípadne si ich dozdobiť mašličkou. Ale kto nazval tie papuče "tanečnými" v nich asi nikdy netancoval :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Na aliexpress maju,ale su zrejme tiez len take tenke
Odpovedať
Profilova fotka
@sanika226 no neviem ako to bude teraz s aliexpresom, Slovenská pošta už vraj nechce preberať zásielky z Číny som sa dnes dozvedela... Dúfam, že mi aspoň príde čo mám ešte objednane.... 😑😔🤔
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem dievčatá za rady, ale asi sa nakoniec na to vykašlem, presne... Ešte sa v tom niekto šmykne...
Odpovedať
ja som mala papucky z Ikei, tie maju celkom fajn podrazku, nie taku tenku, je na nich guma, takze sa ani nijak extremne nesmykali - sama som v nich stravila takmer celu hostinu kedze uz pocas obradu sa mi spravili krvave odtlaky :) ich kupa bola hadam najlepsie rozhodnutie na celej svadbe, takmer vsetky sa rozchytali (mali sme kupenych tusim 30 parov - niektore si hostia pobrali domov, niektore zostali nam, a teraz z nich mame zasoby papuciek pre hosti :D)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilimia to som pocula aj ja uz.Tiez este cakam jeden balik.Drzim palce nech ti pride vsetko nacas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilimia to vazne?? to dufam nie! lebo aj ja som si nejake veci objednala a potrebujem, aby mi prisli. robia z toho vedu, ach. by som chcela vidiet, ako by ten virus prezil taku dlhu cestu a v obalke :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marteya je to sprostosť riadna, ale ja som napísala všetkým predajcom, ktorí balík ešte neodoslali, či ho vôbec odošlú a všetci mi odpísali, že áno. Väčší problém ako corona vírus je momentálne čínsky nový rok, majú oslavy a veľa z nich bude balíky posielať až po 18.2, 20.2....:-D :-D Ale idem risknúť vyhliadla som si tam aj svadobné topánky, tak vraj by mali do našej svadby prísť :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?