Kde kupujete topánky na svadbu?

Dievčatá, prosím poraďte, kde kupujete/kupovali ste topánky na svadbu a najma ak máte veľkosť 41 a nechcete bielu farbu? Začínam byť zúfalá :-/. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám síce nohu malú, ale viem, že v napríklad v Deichmane majú pekné lodičky či iné spoločneské topánky aj vo väčších číslach - v takých prírodných farbách - sverlá béžová, staroružová, strieborná :)
Odpovedať
@gregora a akej farby by si chcela? Ved cislo 41 mavaju, nie? Skus ako napisala asperie bud Deichman alebo mozno aj v CCC nejake budu mat. Treba len pobehat. Myslim, ze az taky velky problem vybrat nebudes mat.
Odpovedať
Ahoj. Riešila som podobný problém najmä s číslom topánok, nakoniec som kúpila V Humanic, ale dobrý výber mali aj v Bata a skúsila by som ešte aj John Garfield. Ccc a daichmann sú už obchodene a pre mňa tam veľký výber nebol.
Odpovedať
eobuv.sk rychle dodanie, velky obroovsky vyber, reklamacia a vratenie uplne bezproblemove.
Odpovedať
Ja som si kúpila krémové sandálky na hrubšom opätku, keďže nie som zvyknutá nosiť lodičky :-) v Primarku vo Viedni :-) keby si chcela, pošlem ti fotky
Odpovedať
Profilova fotka
@simona_18 mňa by tie tvoje sandálky tiež zaujímali, pošleš fotku prosím aj mne? :-)
Odpovedať
@vvalikaa práveže 41 veľmi nemávajú, 40 je max, a tak isto nechcem umelinu ale kožu. Po ďalšie mám 178 cm čiže nemožem mať 10 cm opatky :-). Odporúčané obchody som pobehala a nič. Ale ďakujem za radu :-)
Odpovedať
@simona_18 Poprosím fotku, ďakujem :-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nosím 40-41 a kupovala som si strieborné sandálky v John Garfield s tanečným opätkom. Hlavne som chcela také čo ešte po svadbe využijem a plnia svoj účel. Nosím ich na všetky svadby a plesy a vždy sa tak teším, že mám na sebe niečo svadobné :-)
Odpovedať
@icka_lubicka @gregora Veľkosti mali od 35-42 cca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simona_18 veľmi pekné sú, kde si kupovala? sú aj pohodlne, že? keď sú na takom hrubšom opätku
Odpovedať
tiez som si len v deichmanne kupovala, nechcela som nic nejake strasne specialne, len proste aby boli pohodlne a nie vysoke, este som si do nich vlozky kupila dopredu aby ma nebolo ked stupim na nejaky kamienok a tak
Odpovedať
Článok sa načítava...
@medouka v Primarku vo Viedni :) no ja mam cca 164cm a priateľ skoro 2m, takze som chcela niečo vyššie, ale na ihličkách chodiť neviem :-D takže tieto mi prídu fakt dooosť pohodlné, stabilné :) ale nemala som ich ešte na sebe dlhšie :) v jari a v lete ich rozchodiť chcem ešte len :)
Odpovedať
@gregora joooj no tak to mi je luto. Drzim teda palce, aby si niekde inde zohnala.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@gregora Tamaris značka je podľa mňa fajn, majú pohodlné topánky.. samostatný obchod je v BA alebo ich majú aj v Humanicu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?