Kde ste kupovali Badgley Mischka topánky?

Profilova fotka
ahojté kdé sté kupovali topanocky alébo néprdavaté niékto 36ky?
Odpovedať
Profilova fotka
36tky síce nie, mám 38čky a kupovala som v Pezinku v svadobnom salóne Wedding No.1 :-)
Odpovedať
ja mam v plane tiez zabehnut do pezinka...darmo, najlepsie je vyskusat na nohe...videla som kopec inzeratov kde baby predavali lebo im nesadla velkost tak to nechcem riskovat.
Odpovedať
skus pozriet tuto v bazariku :)
Odpovedať
@radka1303 Ako si bola spokojna s topánkami? Je to fakt az taky rozdiel v kvalite? neboleli ta nohy po celom dni? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marka_to svadbu máme až v septembri, no nosím ich doma po byte a zatiaľ necítim žeby ma nohy boleli, aj napriek opätku :-) sú pohodlné.v kvalite je určite rozdiel oproti iným nakoľko sú veľmi dobre ušité.mám lodičky od Baťu s 9cm opätkom je tam použitá technológia "insolia" a poviem ti, že to je ako na obláčiku.to ani len nemôžem porovnať s niečím od "číňaka" alebo s nejakou inou lacnou obuvou
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tiez z pezinka badgleky a su bozske. Dobre sa v nich chodi. Uvidime ci vydrzim celu svadbu
Odpovedať
@radka1303 @kiara08 baby a ktore presne modely mate? boli dostupne v salone, alebo vam ich objednavali?
Odpovedať
to by aj mna zaujimalo...ako to tam funguje
Odpovedať
to by aj mna zaujimalo ako to tam funguje
Odpovedať
Profilova fotka
@marka_to mám v albume ;-) @sokoliarka musíš sa informovať aké modely majú :-) najlepšie je im napísať hlavne o akú veľkosť máš záujem :-)
Odpovedať
no ja tam chcem ist hlavne preto aby som si ich mohla vyskusat...maju na predajni nejake vsakze? lebo mam obavu to objednavat cez net, mam problem s topankami maloktore lodicky mi sedia, tak to nechcem riskovat aby neskoncili v bazari ...
Odpovedať
Profilova fotka
@marka_to mam model Thora. Napis im na FB stranku. A radsej by som si sla skusit. Su uzke tie topanky. Niektore mi vobec neboli
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sokoliarka @radka1303 @kiara08 ja som tam uz bola skusat saty a pri tej prilezitosti som si skusila aj niekolko modelov ale oslovili ma len jedny, vsetky co som skusala mi boli velke, ja mam velkost 36. A vravela ze to funguje tak, ze si mozem vybrat akekolvek z ich oficialnej stranky a oni mi ich objednaju v mojej velkosti (inak na ich stranke su drahsie ako v tomto salone). No a mna z tych co mali oslovili tieto https://www.badgleymischka.com/hines/ sice na take opatky velmi nie som, ale vskutocnosti boli uplne krasne, krajsie ako na foto a hodili by sa mi, lebo budeme mat svadbu vonku na trave (@kiara08 tiez mame palenicu :))
Odpovedať
@marka_to tak tie su krasne, hodili by sa aj mne...no som zvedava, ci mi nieco padne ja mam tiez 36. Mali tam vela modelov topanok?
Odpovedať
@sokoliarka ani nie, zalezi aky mas vkus, ale takych klasickych s vyssim opatkom mozno 5-6, nechcem klamat, nepamatam si presne, ale na oficialnej stranke ich maju vela na vyber, takze ak je pravda ze vedia objednat akekolvek, tak mas naozaj velky vyber...ale ked to vidi clovek nazivo je to uplne ine
Odpovedať
Profilova fotka
@marka_to oooch tie sú krásne 💗 ja mám model Nilla chcela som strašne moc Thora ale v mojej veľkosti už nemali a ani farbu...model sa už prestal vyrábať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@sokoliarka v salóne majú dosť modelov, ale nemôžem povedať, že veľa...nedá sa porovnať s online obchodom to by potrebovali asi zvlášť obchod :-D ale objednajú :-) ja nosím bežne 38čku a presne mi od nich sadla, pozor ale na strih ten ti sadnúť nemusí, mne pri jednom modeli nesadli.jednoducho to nebol strih pre mňa, ale topánky vo všeobecnosti sú úžasné a môžem ich len odporúčať 👍
Odpovedať
@radka1303 @marka_to no tesim sa na to, idem tam o dva tyzdne. Model thora sa paci aj mne no ale si asi musim zajst chut ked sa uz nevyrabaju...isto si vyberiem nieco, su krasne na fotkach co este na zivo...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Este to trosku ozivim. Baby, tie ktore mate alebo ste aspon skusali, ako vam pripada ich cislovanie?? True to size alebo treba ist o polku cisla co bezne nosite hore? Nemam si kde vyskusat, zvazujem risk objednat online.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?