Kde zohnať svadobné topánky od Badgley Mischka?

Ahojte žienky. Chcela by som Vas pekne poprosit o rady a pomoc (kedze som diskusiu na to nenasla), kde ste zohnali topanocky od Badgley Mischka a ako ste spokojne s velkosotu podla tabulky, kde ste objednali. Konkretne zhanam model Lacie, ale pokukam aj ine ak ma oslovia. Mam 38cku. Dakujem velmi pekne za Vase rady a skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi skus tu http://www.6pm.com/badgley-mischka-wo...
Odpovedať
Profilova fotka
a v Budapesti je predajna http://www.eskuvotunder.hu/#!badgley-...
Odpovedať
@zuzux27 Dakujem :) a aku velkost vybrat? AK mam 38 podla tabulky mi pise UK size a US size. Ktore vybrat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ja mam 38ky a Moje badgley Su 8M americka velkost. Najprv som Si kupila 7.5 ale boli mi o vlasok malicke. V 8Mkach mam take tenulinke gelove vlozky a Su suprove :) tie strihy Su Strasne uzucke.
Odpovedať
@chris131313 Super, dobre vediet, vdaka za radu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, aj ja zhaňam topanocky od nich, za ako dlho prišli?
Odpovedať
Tak nakoniec som si objednala model Pearson. Su nadherne. Musim ich trosku rozchodit, ale su super. Isli cez ebay z USA a asi 3 tyzdne. PLus clo mi vyrubili cca 20€ z ceny 85€ topanok
Odpovedať
Profilova fotka
@zu_zie a ako sedia na nohe? celkom lacno si ich kupila :-)
Odpovedať
@weja146 sedia krásne :) áno lacno lebo chýba jeden kamienok. Ten si dokúpim
Odpovedať
Profilova fotka
@zu_zie a aj velkost sadla?
Odpovedať
weja146 Ano sadla velkost :) Len teraz som trosku mala problem, akasi hnusna kuleha (asi megakomar) ma stipol do kotnika tak som mala napuchnutu nohu, ale vcera vecer uz som ich normalne obula.
Odpovedať
Profilova fotka
@zu_zie ja riesim, ako sa ku mne dostanu :D ale bojim sa, ze pri tanci mi budu vypadavat z nohy, neviem, je to risk kupit, ked nevyskusas
Odpovedať
Článok sa načítava...
@weja146 Na velkost aku nosis normalne sedia krasne. Aj som citala mnoho recenzii ze sedia krasne :) A ozaj sedia. Dopravu som riesila cez ebay. Skus popozerat tam ibcas su take akcie ze som kukala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zu_zie ja už planujem cestu do Budapesti :D
Odpovedať
@weja146 Aj to je sposob :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@zuzux27 a ako sa odtial objednaju prosim?
Odpovedať
Profilova fotka
@kiara08 malo by to ist klasicky, vyberies model, velkost (tam si daj pozor, baby niektore pisali ze im sedi tusim velkost ktoru mas na tesno ale o pol cisla ak das gelove vlozky) hodis do kosika a objednas, urcite ti to ale zadrzi colnica a budes platit clo a dan
Odpovedať
mne sa zda, ze na minulorocnej svadobnej vystave v inchebe tam tieto topanky predaval jeden salon z pezinka. skus sa tam ist tento rok pozriet, mozno na ne narazis.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tuto znacku ma salon wedding no 1 v Pezinku. maju aj internetovu stranku aj na FB som ich nasla, ceny maju od 170 do 250eur co som sa dozvedela.. aj mne sa strasne pacia, len su strasne draheeee :(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Salon wedding no 1 - Pezinok :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@weja146 môžem sa prosím opýtať , aké ceny majú na predajni v Budapešti ? Lebo na stránke mi neukazuje ceny. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@meercii ahoj, nebola som nakoniec, kupila som si sandalky Michael Kors :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?