Kde zoženiem obyčajné biele tenisky?

ahojte nevestičky poraďte mi prosím kde zoženiem takéto obyčajné biele tenisky :-| Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simusenla ahoj :) ja som si kupila na bezne nosenie tento vikend v deichmane za necelých 13 € cisto biele tenisky ako mas tie na druhej foto, ale su uplne biele bez tej cervenej ciarky
Odpovedať
@ladulik42 dakujem ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
S bielymi teniskami nebudes mat problem, co sa tyka ich zohnania. Maju ich pomaly v kazdom obchode. Aj cinankovia ich maju kopec a stoja ozaj len par eur. A to ty sama si ich ides tak pomalovat @simusenla alebo co mas s nimi v plane? bo som si vsimla, ze si na ne baby teraz aj vysivau same kvetinky a podobne veci
Odpovedať
ja som take ako mas na prvej fotke kupila v NewYorkeri :)
Odpovedať
Profilova fotka
Videla som jeden aj druhy typ v obchode :) Najdes take aj v newyorkeri ale aj v hmku, deichman, ccc a tusim som aj tescu teraz videl. Teraz sa to hrozne nosi taketo cele biele a aj cele cierne. Ja mam doma troje, tiez kazde ineho tvaru :D Som strasnia manicka na to ale najradsej mam moje biele conversy ale to by mi bolo asi luto keby ich mam takto nejako pokreslit ornamentami lebo stoja trosku viac :-D
Odpovedať
Presne tak, moc si tým hlávku nelám. Nájdeš ich v podstate všade a za pár šupov. Teraz sa také dosť nosia,tak ich majú v podstate všade. A čo si ideš na ne namaľovať. Budeš si to robiť sama alebo si ich dáš niekomu pomaľovať? @zuzancela tak to máš pravdu. Moja kamoška strávila 2 týždne pokiaľ si na kvetiny vyšila celú lúku.
Odpovedať
dík baby za rady :) zohnala som ich v gate :) a davam si ich kamoške pomaľovať ... mám v pláne pár srdiečok, dátum svadby a naše mená, ale budem ich mať len počas príprav na svadbu, nech nechodím v papučkách po dome :P
Odpovedať
Profilova fotka
To je super napad :-) No teraz uz maju vsade take. Ja som teraz videla vela, ze maju tenisky pomalovane kadejakymi kvetankami ale tak, ze si kupia cierne a na to si namaluju normalne olejovymi alebo akymi farbami. Hrozne sa mi to paci ale nemam si to komu dat namalovat a ja nie som v kresleni nejaka zdatna :-D Mozno keby som ich poslala tej tvoje kamoske, ze by mi ich tak pomalovala :-D :-D
Odpovedať
ahoj no môžem sa jej opýtať, ale asi dosť záleží aj od toho čo chceš namaľovať, lebo predsa na tenisku maľovať je iné ako na papier :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simusenla nafarbiť? Pomaľovať? Nerozmýšľala si nad tým, že by si si tieto veci na ne dala vyšiť? To predsa len oveľa dlhšie vydrží, aj keď ich hodíš oprať a podobne. Viem, že tie farby sú dnes už kvalitnejšie ako niekedy, ale aj tak po pár praniach už to namaľované nie je také pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
@dzanulla ja som si teraz davala tak jednej znamej vysit tenisky. velmi sa i to pacilo a vsimloa som si, ze sa zacali take aj predavat. no podla mna su velomi drahe a da sa to spravit aj v ramci homemade zabavky. No to musi niekto vediet a kedze ja na nieco take nemam nadanie, tak som si ich dala proste spravit. Som velmi zvedava, ako budu vyzerat
Odpovedať
Článok sa načítava...
@leixi hej? Take nieco by sa aj mne pacilo. Podla mna to nakreslene fixkou moc dlho nevydrzi a v podstate sa to ani neoplati kreslit. Pride dazd aloebo budes chciet tenisky oprat a bum bude po obrazku. A co si si dala vysit? Kvietky alebo nejaky iny vzor?
Odpovedať
baby dávam si kresliť niečo podobné, ale je na obrázku hore :) tenisky som kúpila za 8€ a mám v pláne ich mať obuté len počas príprav doobeda pred samotným sobášom, takže som neriešila ako budu vyzerať keď sa operú :)
Odpovedať
Profilova fotka
V NewYorkeri majú za 10€ :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupila v GATE za 7€ :)
Odpovedať
Minule som videla v obchode baby a tiez zhanali biele tenisky. Tak som si pomenula, ze som tu nieco podobneho citala. Ale bolo to len v cinaku. Podla mna by sa na taketo experimenty mali kupovat asi obycajne veci, bo ak to cele nepodari, cloveka to potom tak netrapi, kedze prvotna investicia nebola velka
Odpovedať
Profilova fotka
@leixi po pravde na to vyšívanie by som si ani ja sama netrúfla. Aj keď akože gombík a tak prišijem, ale neviem si predstaviť, že by som si mala robiť na tenisky niečo takéto. Veď by som o všetky nervy prišla čo mám ešte. Je to drahšie, ale keď si vezmeš, že to aj vydrží ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dzanulla tak ako sa to vezme, ak to niekto vie a hlavne ho to bavi, tak si ich spravi sam a nebude ich niekde zhanat. ja keby viem vysivat, tiez by som si ich spravila sama a povedzme si tak, ak si kupis taketo tenisky niekde u cinanka, tak pochybujem, ze vydrzia nejak extra dlho, vsak vieme ako to maju s kvalitou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mairca keby to viem, tak aj ja do toho idem, to bez debaty. :-) Ono treba podľa mňa do niečoho takéhoto investovať, keď to chce mať nevesta aj ako spomienku na svadbu. Aj keď neviem či by niekde uložené v krabici alebo tak skôr sa nerozpadli ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?