Ozdobné klipy na topánky

Ahojte, mam obycajne biele lodicky, napadlo ma vsak, ze ich niecim ozivym. Nasla som ozdobne klipy na topanky (tak by mohli byt zaujimave na fotenie, ale po svadbe ich zase ako obycajne vyuzijem). Chcem sa opytat, mala ich z vas niektora? Pri chodeni nepadali z topanok? Neposkodili ich? Dakujem. :)
Odpovedať
Profilova fotka
prosim ta ake klipy? nemozes dat aj fotku? @luc_lucka
Odpovedať
Asi záleží aj od toho kde si ich chceš dať a na aký patent sú. Pridaj fotku a povieme :) Ale tak všeobecne môžem povedať, že väčšinou nepadajú :)
Odpovedať
Profilova fotka
mali by držať v pohode. ak nie tak prinajhoršom prilep, mne to ako "pokazenie" topánky vôbec nepríde. môžeš byť trochu extravagantná aj počas bežného dňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jedna baba tu davala foto,ze objednala z ali tusim...skus mrknut v skupine a spytaj sa jej
Odpovedať
@saraphina nemam vybrate konkretne klipy, ale ked si das do google obrazkov "klipy na topanky", vyhodi ti vela. Je ich od vymyslu sveta, ci kamienkove, s kvietkami, mne sa pacia napr. maslicky z krojovky (to by som si mozno trufla aj ja vyrobit). K topanke sa pripevnia takou kovovou sponou.
Odpovedať
Profilova fotka
Tieto su krasne
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna to drzat bude, ked bude ta spona dostatocne pevna tak preco nie :) ved ked to je vyrobene specialne na to tak to musi byt urobene tak aby to vydrzalo chodenie a nejake tancovanie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewerin och tie su teda nadherne, kde si ich prosim ta nasla?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?