Pohodlné sandálky na svadbu

ženy....hlavne košičanky...kde ste si kupovali topánočky? ja som ochotná za pohodlie si zaplatiť.....nechcem obyčajné svadobné...ale niečo na tento štýl.....viete mi poradiť???
Odpovedať
Profilova fotka
Môj tip - ak chceš naozaj niečo pohodlné, tak skús tanečné sandálky (na spoločenské tance) - sú to hotové papučky ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Tie posledné su nádherne 😍 aj ja nieco take zháňam
Odpovedať
@sarikjanka Dobrý deň môžeme zhotoviť akékoľvek topánky, podľa obrázku v službe VIP. Celé topánky robené ručne, z luxusných materiálov (dovoz francúzsko a taliansko). Povrchový materiál podľa Vašej voľby, stielka, podrážka, ... pravá koža. Aj repliky slávnych návrhárov ako Aruna Seth, Manolo Blahnik,... za zlomkové ceny! Pohodlnosť je u nás samozrejmosťou keďže obuv v službe VIP sa zhotovuje v tanečnom štýle s úpravou pre bežné nosenie a zahŕňa všetky naše pohodlné úpravy ako Elite + ProComfort + šitie presne na mieru. Viac na našich stránkach....Prajeme krásne svadobné plánovanie Popelka team
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Tie tretie su nadherne :) podarilo sa vam ich zohnat?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte dievčatá, prosím Vás topánky na 3. obrázku zhora kde zoženiem ? Ďakujem pekne :)
Odpovedať
@sarikjanka nechcem ta sklamať ale je jedno kolko dáš za topanky na opatku, stále to budu len nepohodlne topanky na opatku, ja to viem lebo som si na akciu kupila tiez drahsie a nohy boleli a boli opuchnute :-| jedniné čo ti vedia drahšie topánky garantovať je že nebudeš mať žiadne pluzgiere či ine kožné problémy :-)
Odpovedať
neviem, ci by som si dovolilka povedat, ze taketo topanocky mozu byt pohodlne. aspon ja co som mala akokolvek kvalitne a krasne topanky na opatku, furt to boli len topanky, z ktorych ma po case zacali boliet nohy. a na svadbe povedme si tak, sa nabehas ajajaj, tak by som volila nejake topanky na obrad a fotenie, v ktorych ako tak vydrzis a potom nieco ako balerinky na prezutie ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?