Sandálky s pančuškami na svadbu. Áno či nie?

Ahojte kočky, kedže mám svadbu začiatkom septembra a predpokladám,že počasie bude ešte pekné, rada by som si vybrala k svadobným šatám sandalky. Ale teraz neviem, ci použit pancušky alebo nie ? najradšej by som išla bosou nôžkou ale ako to bude vyzerat ? Čo myslite ?
Odpovedať
Ahoj,podla mna do sandalikov pancusky urcite nie..,treba pekne upravit nechtiky,nalakovat a hotovo..
Odpovedať
evatu, presne tak si to predstavujem aj ja a som rada, ze ma niekto taky isty nazor.
Odpovedať
inak aj podla pravidiel obliekania do otvorenej topanky nemozu ist pancusky... i ked by ma zas zaujimalo. vraj do prace je to nevhodne nemat silonky... ale co robit, ked mam otvorene boticky???
Odpovedať
No prave, na takejto prilezitosti by si nemala mat bosu nohu ... ale v sandalke mat silonky, to by vyzeralo asi viac ako priserne.
Odpovedať
..to su tiez pravidla postavene na hlavu..
Odpovedať
Profilova fotka
sandálky a pančušky...NIEEEEE!!! Ak však budeš mať v kostole a budeš mať odhalené nôžky, daj si topánky s plnou špičkou. Potom sa prezuješ :-| . Alebo kašli na bonton!!! Len si pekne nalakuj nechtíky x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fedra, ja som mala tiez sandalky a biele samodrzky a bolo to celkom ok... ved sandalky ti aj tak vidno nebude. Kto iny sa ti bude pozerat pod saty nez manzel??? :-D A tomu to urcite prekazat nebude. Ja som si kupila biele sandalky, lebo ich mozem aj vyuzit a co by som potom robila s bielymi topanockami??? Neviem, ci by som riskovala bose nohy v sandalkach. Bala by som sa otlakov a mozes aj prechladnut. Myslim si, ze az take strasne to nie je! ;-)
Odpovedať
Aj podľa mňa si kúp topánky s plnou špičkou a aj v ostatnom úplne súhlasím s leniko! ;-) Inak v septembri už máš aj väčšiu šancu, že bude pršať a v poslednom období je aj počasie dosť bláznivé, určite chceš sandálky?
Odpovedať
No zatial vedu sandalky .... zamilovala som sa do jednych a silno uvazujem o ich kupe. Su nadherne ....
Odpovedať
aha tieto : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Ak bude pekne,kludne si daj sandaliky,urcite bez pancuch a aj v tom kostole to tu chvilku vydrzis.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte sandale URCITE BEZ !!! PANCUCH :o))) ja mam tiez sandale a mne sa osobne hlavne na leto pacia k svadobnym satam viac sandale ako uzavrete spicky je to viac sexi (ale urcite treba mat spravene nechty :o))) a podla mna september je na sandale uplne v pohode mesiac nebyva ani zima ani velmi skaredo :o))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky... ja zase súhlasím s Angel27... aj ja budem mať sandálky ...a normálne budem mať aj silonky... Keby som mala mať bosú nohu... to by som asi neprežila... Ako spomínala Angel... aj ja by som mala otlaky... keby som si nezobrala silonky... :-S . A mám krásne kúpené sandálky... a v júni určite nepôjdem v uzavretých topánočkách... takže to budem riešiť takto... ;-) Ináč... ja si myslím, že či bontón alebo nebontón... každá si dajme to, v čom sa najlepšie cítime... a bude to super... ;-) :-) ;-) . Isabella
Odpovedať
Profilova fotka
na otlaky su do sandal aj topanok uplne skvele take silikonove vlozkynaplaste SCHOLL maju aj na remienka aj na patu aj pod chodidlo do sandal a vysokych lodicie topanky ta vobec netlacia a je to uplne super ...to len ze aj bez pancuch sa da byt bez otlakov :o)) maju ich urcite u BATU ale aj hocikde inde
Odpovedať
neviem si predstavit tu nasu zimu v kostole bez pancusiek,brrrr :-) myslim , ze take pancusky bez zosilenej spicky su v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem, bud sandale a bose nohy alebo topanky (ci sandale s uzavretou spicou) a pancuchy. No ale ak sa niekto citi lepsie s pancuskami a sandalmi, nech... Kto sa uz len bude pozerat pod suknu? Mne sa napriklad v sandaloch a pancuchach smyka noha...
Odpovedať
Ahojte, mozno to nie je prave presne k teme, ale chcem sa spytat: Musim mat nutne k bielym svadobnym satam biele pancuchy? Mam z toho taky pocit,ze v bielych pancuchach budem ako princezna. Nemozu byt jemne telove hnede? co vy na to? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna mozu byt aj jemne telove. Urcite si budem kupovat take. Ja zhanam podvazky a k tomu pancuchy.
Odpovedať
dakujem, velmi si mi pomohla :-) ja som si tiez myslela, ze by to mohlo byt
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ja sa chcem spytat...budem mat kratke svadobn e saty. co mi poradite? sandalky? topanky s otvorenou patou? pancusky? bez pancusiek? bude to v juli. ja by som najradsej v sandalkach bez pancusiek...ale co ja viem :-|
Odpovedať
videla som jednu fotku, kde mala nevesta kratke saty,mala sandalky bez pancusiek a vyzeralo to krasne, a mala aj krasne opalene a stihle nohy...
Odpovedať
Profilova fotka
jja zalezi ake mas nozky, ak stihle opalene, tak to zbavi. Vyskúsaj pancuchy samodrziace alebo na podvazky, v tych by ti nebolo tak teplo. V zime na plese som mala sandalky a zohnala som pekne pancusky, na kt. neboli zvyraznene prsty.
Odpovedať
Profilova fotka
Vobec sa to nehodi. Do sandalok by mali byt hole nohy a pekne upravene nechty a v ziadnom pripade nie pancusky. A ked nie su nozky opalene, treba pouzit samoopalovaci sprej (krem) alebo este lepsie pancusky v spreji. Dostat ich v Bepone. ;-)
Odpovedať
sandalky a pancusky NIE. preco to nevyriesis ako bolo spomenute pekne nalakovanymi nechtikmi a zazrak 20.-teho storocia - pancusky v spreji. hm?
Odpovedať
ja sa pridavam a nenapisem nic ine, ako spomenute: sandalky a pancusky NIE. pekne nalakovane nechtiky a zazrak 20.-teho storocia - pancusky v spreji. hm?
Odpovedať
ja sa pridavam a nenapisem nic ine, ako spomenute: sandalky a pancusky NIE. pekne nalakovane nechtiky a zazrak 20.-teho storocia - pancusky v spreji. hm? zas je pravda, ze svokra ma skoro prizabila pohladom, ked som oznamila, ze pod svadobne saty si pancuchy NEDAM. topanky budem mat vpredu uzavrete, len pata von, aj tak to nikto neuvidi a ked budem mat pekne opalene (boze, vdaka za samoopalovacie mlieka ;-) )nohy, bude to fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
citala som tu ze do kostola plne topanky a potom sa prezliest.trochu smiesne,ale pravdive.tak by to malo byt aj so satami bez ramienok.do kostola by ste na taketo saty mali mat aspon nieco prehodene cez plecia.vyzera to bez toho salu potom ako keby ste nerespektovali cirkev.
Odpovedať
katalienka este sa vratim k tvojej otazke - v praci mas mat pancusky, ale tie sa nehodia do sandalok - neviem kde robis, ale tam kde sa vyzaduju u zien pancusky aj do prace, ti urcite nedovolia behat v sandalkach, takze nemas problem ;-) musis dat lodicky s plnou spicou a do tych sa pancusky priam ziadaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si obleciem telove samodrzky do mojich sandaliek...moze sa totiz stat, ze od dlheho statia alebo tancovania Ta budu palit podosvy.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ...nic nebude palit ako som uz hore pisala SCHOLL vlozky su -pasiky - na podosvy - na paty a pod. teraz som si tie podosvove davala na jednu svadbu do mojich sandalok a nohy to zvladli ako v papucke :o)))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?