Svadobne sandalky - vyssi opatok

Ahojte, nenasla som rovnaky obsah, vacsinou chcu vsetky nevesty nizsi opatok a ja chcem vyssi 😄 tak zakladam novu temu. Uz asi pol roka zhanam svadobne sandalky, uplne jednoduche, aby nemali ani patu zakrytu, opatok idealne 10,5 cm ale prezijem aj 10 cm a s 11cm nemam problem. Nikde ale naozaj nikde neviem nic take najst a ak ano tak nie vobec za rozumnu cenu (200€ za biele sandalky, ktore uz v zivote neobujem davat odmietam). Mate nejake typy? Dakujem
Odpovedať
@bizzynka Musia byť tie sandálky biele? Tieto sú napr. béžové a keď píšeš, ze biele si viackrát neobuješ, tieto by si možno využila aj po svadbe. Iné s 10 cm opätkom som na Humanicu nenašla. https://www.humanic.net/sk/p/Steve-Ma...
Odpovedať
Profilova fotka
@bizzynka vav to by som asi nedala take vysoke opatky 🙂 by ma nohy boleli este mesiac 🙂
Odpovedať
Aj Witt robia vyššie opätky 🙂 pozisťuj, či v tvojom okolí nie je salón, ktorý ponúka tieto topánky a vyskladaj si ich podľa seba.
Odpovedať
Profilova fotka
vykaslala by som sa na bielu.. aspon vyuzijes aj inokedy.. su dost neutral. https://www.eobuv.sk/sandale-eva-long...
Odpovedať
je teraz dosť firiem čo robia normálne topánky aj svadobné normálne na mieru 🙂 a ani to nie je také drahé čo som pozerala
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam 10cm s platformou od Witt, su velmi pohodlne. Musim mat co najvyssi kedze som od manzela o hlavu nizsia
Odpovedať
@janeninka nemozem mat,su zlate, cokolvek ine nez biele by sa mi bilo aj so satami aj s doplnkami, inak su presne take ake by som chcela, len teda biele
Odpovedať
@didaa13 ano musia byt biele
Odpovedať
@jarunielka ja som zvyknuta a je mi to praveze pohodlne, ja skor v nizkych neviem chodit a velakrat sa mi uz stalo ze ked som mala nizsi t.j. aj ten 10cm tak som sa skoro prizabila 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Hm tak potom mozno este zahranicne weby preluskat.. Mam obavu ze tie vyssie sa skratka kvoli pohodliu robia s prekrytou patou-tak bud urobiť kompromis v tomto ale zmenit par doplnkov a kupit aj zlate.. Drzim palce,
Odpovedať
Profilova fotka
https://deezee.eu/sk/sandale-na-ihlic... hm?
Odpovedať
na asose si pozerala? tam mávajú pekné, akurát ja mám odtiaľ väčšinou len baleríny a také lebo lodičky tam práve mávajú na mňa dosť vysoké 😄 len neviem ako je to teraz s clom od nich
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bizzynka skus aj na Sashe, videla som tam rozne topanky, no vysku opatku neviem
Odpovedať
@janeninka dakujem, No to by nebolo len par dolnkov, ale komplet aj saty..uvidim, pozeram aj zahranicne len ako naschval icz tych par mesaicov co hladam tak po vsetkom sa zlahla zem
Odpovedať
@hluzina dakujem pozriem, nanho so aj zabudla
Odpovedať
@hluzina takze podarilo saaa a nasla som na Asose, uz len nech sadnu , mali by ale pre istotu 😄 Dakujem
Odpovedať
No tak potom super. Daj nam vediet ako padli a nahodou fotku nemas?
Odpovedať
@bizzynka A aké si vybrala? A zisťovala si aj to s tým clom? Lebo ja mám odtiaľ pár šiat a zase by sa zišlo niečo na jar a na leto objednať tak reku sa tiež poinformujem
Odpovedať
Profilova fotka
@janulik923 nemajú nikde na stránke informácie o tom? ja som napríklad objednávala z nextu pred nedávnom a oni normálne informovali na stránke, že pre zákazníkov v eu normálne vytvorili sklady v nemecku a posielajú odtiaľ aby nemuseli platiť clo
Odpovedať
Vidite, toto mi vobec nenapadlo, uplne mi usiel ten Brexit....takze ked mi to pride, dam vam vediet ci som nieco doplacala alebo nie a takisto dam aj foto. Ale z Britanie mi dosli uz dva balicky, co som kupovala nieco z ebay a nic mi nebolo zadrzane, tak neviem Uvidime pri tomto. ALe malo by platit ze do hodnoty 22€ by sa nemalo nic platit a nad tu hodnotu DPH a od 150€ aj clo. Dam urcite vediet, deklaruju dorucenie buduci tyzden....
Odpovedať
Profilova fotka
@bizzynka a v akej cene su tie topanky ak sa smiem spytat? 🙂
Odpovedať
@nikolieta9 so zlavou jednou a so zlavou druhou vysli na necelych 40€ 🙂
Odpovedať
takže kočky, balicek mi prisiel, bol odosielany z Nemecka, takze ASOS zrejme patri k tym, co si v EU spravili sklad (ako je spominane vyssie). A slubene foto - prepacte za slabu kvalitu ale je to robene v rychlosti 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?