Svadobné topánky s otovrenou špičkou

Ahojte chcela by som od Vás radu, hrozne sa mi páčia tieto topánky len ich neviem zohnať okrem zahraničných stránok. Alebo má niekto niečo podobné na predaj? Viem že sú to topánky do Badgley Mischka Kiara .
Odpovedať
fú tak tie sú teda krásne, no ak ich nebudú mať nikde v salóne k zapožičaniu, tak si myslím, že jedinou možnosťou, ktorá ti potom ostane bude si ich objednať, podľa mňa ak by ti nevadilo, že nebudú origo, isto by si ich našla aj niekde na ali, ebay alebo tak, inak ma nenapadá, kde by ich ešte mohli mať
Odpovedať
v prvom rade by som sa popozerala v svadobných salónoch či nemajú požičať lebo tam mávajú veľmi pekné a potom sa skús popozerať po takých obchodoch kde majú topánky na profesionálne tancovanie tam mávajú ešte takéto topánky, ktoré sa hodia na svadbu. ja som si kupovala v takom obchode u nás aj keď pôvodne som si tiež chcela objednávať
Odpovedať
Požičať si topánky by som sa bála a povedzme si tak, no aspoň ja nie som človek, ktorý by rád nosil topánky po niekom inom. Za tú cenu, čo mi oni nejaké tie topánočky požičajú, si ich ja niekde aj kúpim a budem myť istotu, že v nich nechodilo viacero ľudí.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?