Tip na svadobné topánky s nízkym opätkom

Baby dajte tip na svadobne topanky nie moc vysoké...kde ste kupovali?
Odpovedať
Humanic
Odpovedať
Profilova fotka
@11lucia11 ja som kupovala v john garfield, mali super výber, najmä pokiaľ sa jednalo o opätky, aj nižšie aj stredné aj vysoké, keď som kupovala zrovna bola akcia druhý pár za polovicu, čo mávajú myslím, že pravidelne. Navyše majú tie ich lodičky také mäkké vnútro, mám ich overené, že v nich vydržím celý deň aj celú noc.
Odpovedať
skúsa na asose pozrieť, tam majú toľko lodičiek, že ti bude trvať hodinu minimálne kým to prejdeš všetko
Odpovedať
Ja som mala z amazon.de, opatok okolo 4cm.
Odpovedať
teraz som videla pekné aj v deichmanne :) také aj s remienkom okolo členku, opätok asi 1,5-2cm :) ja uvažujem nad nimi v púdrovej farbe k popolnočkám
Odpovedať
@radka654321 ďakujem za radu kupila som aj ja v Garfielde skutočne su uplne mäkké 😊 žiaľ teraz mi budu asi na nič zatiaľ...
Odpovedať
Mám na predaj 😊 veľkosť 39 viac info v bazare
Odpovedať
Dobrý deň, u nás si svoje topánky môžete vyskladať a upraviť podľa seba vrátane opatkov (už od 1 cm), špičky, paty, pásiky, podrážky, farby aj materiály to všetko už od 69,- Eur. Ušijú sa podľa Vašej dlžky chodidla a obvodu - pre upresnenie merania nás prosíme neváhajte kontaktovať - sme tu pre Vás... Prikladáme zopár fotografií topánok na nízkom opatku pre inšpiráciu. Popelka team
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?