Hair clinic Daniela v Košiciach - skúsenosti

Ja mam s touto kadernickou zlu skusenost a rada by som ju posunula dalej.Po tych vsetkych pozitivnych recenziach velke sklamanie .Nezodpovedy a neprofesionalny pristup.Rok dopredu som platila bez nejakej skusky 50€ zalohu,ze skuska staci tyzden pred svadbou.Bola to sice neistota ale recenzie ma uistovali,ze ma sluzby na urovni .Volala som jej cca dva tyzdne pred svadbou ze na Slovensko pricestujem vtedy a vtedy tak sme si naplanovali IBA nakoniec konzultaciu ucesu na pondelok, lebo za skusku by som platila zbytocne extra peniaze.To ma trosku zneistilo ved som sama nevedela co mi vycari na hlave a ci mi to bude drzat ci pristane.V podelok som prisla pred salon ,ziadna zmienka ci informacia na dverach na ktory zvoncek zvonit.Tak som jej volala par krat nezdvihala.Snazila som sa ju kontaktovat kadejako nakoniec mi po 10 min. odpisala , ze mi zavola.Tak som cakala dalsich 20 min. pred salonom a potom odisla.Ozvala sa mi o par hodin neskor,ze sa nemohla dostavit kvoli rodinnym problemom.Tak sme sa dohodli na stvrtok a ked som sa jej pytala na ktory zvoncek mam zvonit, tak mi oznamila ze ona uz na tej adrese nie je asi tyzden.Skoro ma trafil slak.Si predstavte ze Vam toto spravi v den D !Uz vtedy som mala pochybnosti o jej pristupe.Tak mi mala zaslat sms s novou adresou.Do vecera ani jedna sprava! A to som jej este pisala dalsiu spravu nech mi prosim zasle tu adresu.Celu noc som nespala a plakala ze kde si zozeniem teraz druheho kadernika.Nakoniec som si aj nasla hned na druhy den:) a predstavte si dievcata pani DAnielka mi poslala adresu 22:30 v piatok par hodin pred svadbou ked som sla spat.Pomyslela som si svoje.Vo svadobny den mi vyvolavala a vypisovala ci som zabudla dojst na uces.Samozrejme po zalohu som si uz nesla. Takze dievcata tie ktore to este len caka utvorte si nazor same JA by som k takej nezodpovednej kadernicke vsak nikdy nesla aj ked vraj pracu ma peknu ale stoji Vam to za tie nervy?;)
Odpovedať
Jedna osoba z rodiny ju mala na svadbe mimo KE na hoteli. Je velmi draha, berie za to okolo 600 euro ze urobi ucesy na hoteli. Cestovne si uctuje 60 centov za km, ked musi cestovat. Co som pocula tak je vraj aj dost naladova. Ja osobne s nou nemam skusenost, takze co sa tyka prace neviem zhodnotit mne ucesy nerobila iba niektorym inym ludom na svadbe. Ale viem,ze si da zaplatit za uces dost...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte kočky, pripájam sa so svojou skúsenosťou, takisto maximálne negatívna. Je to klamárka a podvodníčka. Neodporúčam ku nej ísť, a už vôbec nie ak ide o svadbu. Nedodrží termín, mešká (aj 2 hodiny), zavádza. Aj keď robí pekné účesy, zodpovednosť jej chýba. Napriek tomu si však pýta obrovské peniaze. Mám s ňou veľmi zlú osobnú skúsenosť, dlhuje mi peniaze, a keďže po viac ako roku ma prešla trpezlivosť, skončilo to podaním na súd a nakoniec samozrejme exekúciou. A predpokladám, že nie som jediná. V KE je známa, všade o nej vedia a počúvam iba negatívne ohlasy. Škoda, lebo je inak šikovná. Držte sa.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojte. Rovnako s ňou máme negatívnu skúsenosť. Mali sme u nej zakúpený voucher, ktorý som chcela darovať na Vianoce. Kupovala som ho niekedy začiatkom decembra a mala mi ho zaslať poštou, najprv na správy nereagovala a ozvala sa až 22. decembra, poštou by sa to už nestihlo, tak som jej napísala, nech mi ho pošle mailom a vytlačím si ho sama. To sa stalo. Pri pokuse o objednanie, telefón ani nezdvihla, len napísala sms, že čo chceme. Tak som tam zašla osobne a úspešne som mamku objednala na termín. Bolo to na 9 ráno. Pani DC ráno o 8:00 napísala sms, že kašle a že nepríde. Mamka cestovala ráno 60 km po nočnej smene.... Chceli sme vrátenie peňazí za voucher kvôli jej neserióznosti a nezodpovednosti, s tým že už nemáme záujem o jej služby, prešiel mesiac a z jej strany žiadna reakcia a peniaze som tiež ešte nevidela 🙂 Určite neodporúčam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ako píšete, je to podvodníčka a klamárka a zlodejka. Písala nám, že nám namiesto vouchera zašle vlasovú kozmetiku... potom na správy nereagovala a pritom na FB pridávala všelijaké príspevky. Takže nemáme službu, nemáme kozmetiku, nemáme našich 65 eur a ona sa ešte tvári ako neviniatko 🙂 Ale každému sa všetko vráti.
Odpovedať
@miriama_vargova Mirka, obávam sa, že tie peniaze už neuvidíte.. mne dĺži 500€ už skoro 2 roky, je tam už exekúcia, ale keďže tých exekúcií má veľa, som asi len v poradí..takže to vidím tiež tak ako u Vás.. ani služby ani peniaze.. pravdepodobne si z tých peňazí dala urobiť umelé nechty alebo pichnúť pery 🙂) Ale čo už, presne ako píšete, každému sa všetko vráti, aj to dobré aj zlé 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?