Hodia sa do vlasov látkové ružičky?

Plánujem mať tak voľnejšie učesané vlasy- poloúčes- polorozpustené ;) prosím Vás, poraďte- hodia sa do vlasov viaceré také látkové ružičky? v jednej svadobke mi povedali, že je to prežitok a dávajú si to len malé dievčatká deo vlasov na prvé sväté prijímanie.....mám na výber ešte také viaceré menšie štrasové vlásenky- tie by sa mi síce viac aj hodili k štrasovým náušniciam...neviem....ďakujem za rady....
Odpovedať
daj si to co sa paci Tebe..nevydavaju sa tety v svadobke, ale Ty:-)
Odpovedať
@evelynka311 ja som mala natocene vlasy,drdol nabok a cca 10 malych bielych latkovych ruziciek. A este i zavoj. Ak mi posles do ip mail,mozem ti poslat fotku. Ak mas moznost vyskusat aj,aj nevahaj a porad sa i s kadernickou pri skuske ucesu al v sobotu rezervuj 1/2 h viac na uces
Odpovedať
Profilova fotka
Je aj kopec iných možnosti, nielen klasické ružičky a štras. Ak by ste uprednostnili niečo nové a netradičné, pozrite si moje ozdoby do vlasov. Nájdete ich v tomto albume www.mojasvadba.sk/katalog/firma/jarmi... Pokiaľ sa Vám nebude dariť odkaz otvoriť (na MS PRO som už len dva dni, a sú problémy s otváraním mojich odkazov), pošlite mi svoju e-mailovú adresu, budem Vás informovať tam.
Odpovedať
do vlasov sa hodi vsetko co sa ti paci, v com sa budes pacit sebe aj nastavjucemu manzelovi a v com sa budes citit dobre a krasne. ak sa ti pacia kvietky do vlasov z latky, hura do toho. fantazii sa medze na svadbe nekladu, je to tvoj den, preto sa netrap s tym co sa hodi, nehodi, nosi, nenosi, musi alebo moze alebo co ti nutia alebo nukaju iny ;-) :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?