Poraďte účes

Ahojte nevesty a budúce nevesty. Fotku nemám, tak Vám svoje šaty popíšem. Klasická tylová sukňa, vrch je zdobený, na hrubšie ramienka. Vpredu je výstrih do V, vzadu je taktiež celý chrbát odhalený do V až do oblasti krížov. Poraďte mi, aký účes by sa k tomuto typu šiat mohol hodiť. Závoj mať nebudem. Vlasy mám hnedé a rovné. Do svadby sa dostanem na dĺžku asi tak po prsia (do polky lopatiek). Na krku nebudem mať nič, náušnice nebudem mať určite veľmi výrazné. Rozmýšľala som, že by som si dala vlasy natočiť do väčších vĺn a jednu stranu by som vypla nejakou sponou, ktorá by sa hodila k šatám. Mám však problém, že mi natočené vlasy nikdy nevydržia dlhšie ako hodinu. Mám ísť teda do nejakého drdolu? Za rady/fotky ďakujem :)
Odpovedať
Presne som ti šla napísať počas čítania, že daj si spravit vlny a jednu stranu vypnúť :) tiež nad tym uvažujem.... myslím že by ti to mohlo držať ked si ich dáš spraviť dobrej kaderníčke. Ved chod na skúšku a vyskúšaj či ti nevydržia a ked nie tak voľ drdol :)
Odpovedať
@sissusik Práve dnes som si stiahla túto fotku, že možno niečo takéto by mohlo byť pekné. Dokonca je ešte aj tá modelka dosť podobný typ do tváre mne. Len tú veľkú sponu by som určite nedávala. :) V podstate aj tá dĺžka mojich vlasov by bola dosť podobná
Odpovedať
to je pekné, len ja by som si to zapla na opačnej strane :D ale to je len moj pocit, lebo opačna strana je moja lepšia polovica tváre tak preto :D a ak nejaku sponu tak určite jemnejšiu a na opačnu stranu :) ale myslím si že by to mohlo byť pekne k tvojim šatam :)
Odpovedať
@sissusik ja musím vypínať ľavú stranu, mám vrtulku vo vlasoch čiže mám akoby viac vlasov na pravej strane tak je krajšie, keď je tá "redšia" časť vypnutá ::D Páčia sa mi teraz tie rôzne sponky s perličkami, tak možno niečo na ten štýl by som zohnala :)
Odpovedať
tak to isto, tie maju momentalne vsade. je to velmi pekny a jednoduchy uces. podla mna by to nebol krok vedla
Odpovedať
@molisia ďakujem :) budem sa musieť poradiť s kaderníčkou, či to bude pre môj typ vlasov reálne :)
Odpovedať
to je asi najlepšie. môžeš mať síce husté vlásky, no môžu byť tak jemné, že celý deň v takomto tvare proste nevydržia. kaderníčka ti podľa mňa poradí najlepšie
Odpovedať
@faith1 to je práve môj problém, že mi kučery málokedy vydržia. Mám tie vlasy jemné, ale zároveň ťažké. Vždy mi to spľasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) Podla opisu šiat by boli krásne aj rozpustené aj vypnuté. Všetko má svoje pre a proti: Výhody rozpustených účesov (duplom pri tomto type šiat) je to, že nevesta nebude pôsobiť tak "holo" :D Ak sa jedná o vlny, tie vytvoria romantický nádych a závysí od typu vĺn, či dodajú looku na ležérnosti ako by tomu bolo v prípade plážových vĺn alebo, práve naopak, či to elegantnými vlnami povýši o level vyššie :) Na druhej strane pri výčese krajšie vynikne odhalený chbárt až k šiji, čo pôsobí tiež krásne žensky :) Výhodou výčesu je aj to, že proste vydrží. Narozdiel od vĺn, pri ktorých to môže byť riskantné, keď ešte sama píšeš, že ti nezvyknú vydržať. Ak k tomu pridáme ešte trochu vlhkosti zo vzduchu (neviem či sa vydávaš teraz alebo až v lete :)), tak potom by som stavila určite na drdol :) nemusí ísť o nič prísne ani tvrdé, možno nejaký vlnitý, vílovský s popustenými pramienkami popri tvári :) Budem držať palce nech vyjde ktorákoľvek možnosť, pre ktorú sa rozhodneš :)
Odpovedať
Profilova fotka
AJ to ale netreba zabúdať, na potenie. Rozhodne je podľa mňa mať vypnuté vlásky a nech ti proste krk a chrbát dýcha. Ja som osobne dosť nervózna, keď mi je teplo alebo tancujem a mám rozpustené vlasy, ktoré sa mi všade lepia
Odpovedať
ďakujem za rady. Ja moc s drdolom stotožnená nie som, nakoľko mi nikdy žiaden nevydržal. Ja mám veľmi jemné a klzké vlasy. Môžem mať aj 150 sponiek, proste sa mi to rozpadne všetko. Väčšinou si ešte doma pridávam sponky vždy, aby ten účes ešte niečo vydržal. Ale nevydrží. Mala som už aj hladké drdoly, potom rôzne jednoduché, s uvoľnenými pramienkami a nič nevydržalo. Podľa mňa pôsobí horšie rozpadnutý účes, ako keby mám rozpustené vlasy a len sa mi z kučeravých stanú rovné :/ Fakt neviem ako sa rozhodnem, lebo s mojimi vlasmi to nejde ani po dobrom ani po zlom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?