Svadobný účes a make up, Bratislava, 14.9.

23. apr 20191

Dobrý deň,

Hľadám šikovnú dievčinu, čo by mi vytvorila nádherný svadobný účes na svadbu, a čo vie urobiť aj krásny vhodný make up na dátum 14.9.2019 v Bratislave.
0914148997

 • Dobrý deň, svadbám sa venujem už 8 rokov a cestujem za nevestami do zahraničia a po celom Slovensku. Pôsobím hlavne v okolí Žiliny a Bratislavy. Viem prísť na hocijaké miesto príprav a zabezpečiť profesionálne líčenie a účes nielen nevesty, ale aj svadobčanov, alebo ženícha. Moje referencie nájdete na FB stránke, ale aj na profile, ktorý tu mám vytvorený. Ak nikoho nemáte, dajte mi vedieť a dohodneme si podrobností a príprav na skúšku/svadbu. Budem rada, ak Vašu radosť budem môcť zdieľať s Vami 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
  Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
  Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.