Svadobný účes pre dlhé riedke vlasy

Prosím poradte dajte inšpiráciu,radu, skúsenosť, foto...aký by ste zvolili účes aký ste mali účes v prípade, že máte dlhé vlasy skoro po pás, ale dosť riedke...ja som chcela polorozpostený účes, ale neviem či to pri toľkých vlasoch bude vyzerať dobre...ďakujem 😄 /SVADBA O 2 TYŽ./ 🤔 😮
Odpovedať
@zusi369 ja tiež nemám vlasy na rozdávanie, mám ich asi po prsia a budem mať drdol a pár pramienkov bude uvoľnených a natočených a zvyšok bude v drdole. Tam sa to dá pekne oklamať že tých vlasov je veľa. Ja mám vlasov tak akurát, ale veľmi jemné a totálne rovné, čiže pre mňa pripadalo do úvahy iba mať drdol. Chcela som hladký, ale bude taký strapatý, voľný 🙂
Odpovedať
Keď som sa vydávala, dokopy som mala asi 5 a pol vlasu pod plecia. Navrhli mi falošný drdol, okolo ktorého som mala omotané svoje vlasy. Vyzerá to, akoby som mala vlasy na rozdávanie. Takže by som isto išla do voľnejšieho drdolu s pár pustenými natočenými prameňmi, nech to nie je také upnuté. A áno, vydržalo celý deň od siedmej rána do siedmej rána 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám riedke jemné vlasy a toto je to čo mi urobila kaderníčka na skúške 🙂 A to som ich mala ešte trochu mastné a farba tam tiež už prašivela 😄😄
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri aj moju frizuru, tiez som mala "vypchavku" a mozem ti doporucit aj moju kadernicku, s vlasmi doslova carovala, nechala som jej uplne volnu ruku, tvorila na mieste, kradla z kytice, ktoru som si pricesani uvazovala 😄
Odpovedať
no ja osobne som mala vlasy (pricesky) zo stranky Nanicvlasy.sk - vyborna skusenost. + vypln (co vyzera ako hubka na riad 😄 ) a jedine tak mi vycarovali bohaty uces a NIKTO si NIC nevsimol. Ked som to kamoskam priznala az sa cudovali ze to absolutne nevidno. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@greta2017 a využívaš tie príčesky aj mimo svadby? Ja nad nimi uvažujem, ale potrebujem dlhé a tie nie sú najlacnejšie 🤔
Odpovedať
@nikiki29 vydavala som sa len pred 2 tyzdnami a vtedy som to mala prvy raz 😄 Mam 50cm pricesky najvyssej hustoty z pravych vlasov za 112e. Nie je to malo ale da sa kedze ich mozes umyvat a znova pouzivat.Urcite ich budem na take prilezitosti pouzivat v buducnosti lebo z mojich sa neda ze absolutne nic urobit.
Odpovedať
Profilova fotka
@greta2017 jaaaj tak to čerstvo gratulujem 👏🏻 ja sa bojím, že už ich nikdy nevyužijem a predať sa to tiež nedá 😕 no uvidím, ja mám svoju dĺžku dobrú, len hustota by mohla byť lepšia, keďže by som chcela podobný typ účesu ako na tejto fotke z albumu... a vybrala si si konkrétne príčesky sama alebo si si nechala poradiť od nich či od kaderníčky? 😊
Odpovedať
Ja som si nakoniec po dohode s mojou kaderničkou tiež objednala živé vlasy, ktoré mi bude napájať metódou Tape in...moje vlasy mám dlhé cca 50 cm, tak som si objednala 50 cm vlasy 20 prameňov vravela, že to na zahustenie úplne stačí keď chcem iba zahustiť 🙂
Odpovedať
@nikiki29 dakujem 😉 ja mam tiez dlzku ale nemam hustotu tak preto som si ich kupovala. Podla mna by sa dali dalej predat preco myslis ze nie? Na tej stranke ti poradia ked potrebuješ staci im napisat mail, opisat svoj problem resp.poziadavky, poslat foto umytych vlasov na dennom svetle a tie zlate baby ti poradia co by sa ti najviac hodilo 😊
Odpovedať
Takto to vyzeralo s tými vlasmi 🙂 bola som nadmieru spokojná, môžem iba odporučiť 🙂 dĺžka je moja, sú iba zahustene
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?