Účes k týmto šatám

Ahojte žienky, aký účes by ste zvolili k takýmto šatkám? Nemám moc husté vlasy, také normálne. Ďakujem 🙂
Odpovedať
Mne by sa k tomu veľmi hodili hollywoodske vlny 🙂
Odpovedať
Podľa mňa nižšie umiestnený uzol alebo drdol (neviem ako to voláte vy) ako má aj modelka 🙂 aby vynikol aj chrbát. Kaderníčky dokážu divy aj s redšími vláskami 🙂
Odpovedať
@natynaty1 presne, taketo nieco by sa mi k nim hodilo asi najviac
Odpovedať
Suhlasim 🙂 tiez nejaky drdol zo zatocenych pramenov, mozno zopar takych uvolnenych nech to vyzera aj lezerne 🙂 do toho nejake jemna ozdoba a je to 🙂
Odpovedať
bud vlnky, mozno nieco ako falosny alebo ani drdol by nemusel byt zly. zalezi ci do toho vyzor chces vniest aj noblesu, alebo by to malo byt take uvolnenejsie
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som bola skor za vlny ako za drdol. neviem mne sa vo vseobecnosti drdole nejak moc nepacia, ale to je zas vec vkusu
Odpovedať
mozno by bolo fajn to nechat na kadernicku, ta bude vediet zhodnotit, co pri tvojich vlasoch bude vyzerat najlepsie
Odpovedať
Profilova fotka
Uz si si prosim ta aj nejaky uces vybrala?
Odpovedať
@lessi12 tiez by ma to zaujimalo, kedze uz nejaky ten cas od napisania prispevku presiel
Odpovedať
Profilova fotka
a nie je lepsie si ked tak nechat potom poradit od kadernicky, ze ok mame taketo saty a co by odporucila ? 🙂 ako viem ze je asi lepsie mat aj nejaku predstavu ale predsa len 🙂
Odpovedať
Ak máš jemne vlasy, (tiež mam jemne) také rozpustené s vlnami ti dlho nevydržia. K týmto šatám sa aj hodí zapnuté, drdol.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa paci presne ten ako je na tych fotkach so satami. je to jemne, letme, presne take nieco sa hodi k tym satam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Inak presne je lepsie si nechat aj od kadernicky poradit ale mat aj nejaku predstavu lebo aby ste sa niekde stretli a teda dolezite je ist aj na skusku 🙂 Predsa len nech viete a ste obe kludne 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?