Ako dať vedieť hosťom aby nenosili dary

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! potrebujem poradiť, rada by som našim hosťom dala vedieť aby nič nenosili, žiadne dary ani veľké kytice, máte tip na nejaký pekný text?
Odpovedať
1
2
@kralovicka15 vieš kvety potešia, len keď si človek predstaví, koľko ich bude, tak začne premýšľať, či to fakt nebude len na obtiaž. čo sa týka samotných darov, tak si myslím, že väčšina ľudí už nosí aj tak len peniažky
Odpovedať
@mischela255 ved to, ze ich bude tolko, ze budu len na ostaru. Clovek nebude mat kade prest a poptom ked poodkvitaju, bude s tym len starosti
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa veru upusta od takychto zvyklosti to nazvem.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak este horsie boli si myslim torty, ked bolo vo zvyku priniest tortu. Ako to radsej kvety a to bez debat ale je pravda, ze ludia to uz proste tak neprehanaju a to je len a len dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Mne aj tak doniesli kvety aj keď som nechcela. Ale u nás sa potom dali na hrob môjmu ocinovi.
Odpovedať
@michala16 nooo to je pekne gesto. tak ono aj ked ich clovek nechce, predsa ich potom, ak ich aj dostane predsa nevyhodi
Odpovedať
Profilova fotka
@darinita55 To je samozrejmé. Aj kvetinovú výzdobu sme mali Boxy ktoré som potom darovala hosťom na konci kto chcel si mohol zobrať a tešiť sa doma.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?