Ako oživiť poškodené vlasy? Poraďte mi triky a tipy!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute baby, chcem vas poprosit o radu, mam vlasy dlhe cca. 20cm pod plecia, naposledy som bola u kadernicky v oktobri a chcela som si nechat co najdlhsie vlasy do svadby, aby som mala pekny uces z dlhych vlasov. Lenze cim dalej, tym su na tom horsie, pretoze ich susim, vyrovnavam a farbim a to napriek tomu, ze pouzivam rozne osetrujuce balzamy a kury, su poskodene a chcelo by to odstrihnut aspon 10 cm, ale je mi ich luto dat strihat, no fakt neviem, ako budu vyzerat do svadby (oktober) ak s nimi nic neurobim. Ak mate nejake tipy a triky, tak radte - prosiiiiiiiiim.
Odpovedať
Profilova fotka
Na poškodené vlasy je výborný amla olej, kúpiť sa dá tu: https://vegis.sk/amla-olej-50-ml/p1831
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Niektoré oleje som v minulosti na vlasy skúšala, ale nejaký výrazný účinok nikdy nemali. Teda vlasy boli krajšie, ale nie z dlhodobého hľadiska. Olejček ich nijako neuzdravil, ale na chvíľu boli vždy krajšie. Nemáte skúsenosť s niečím na vlasy ich naozaj vyživilo a uzdravilo. Vlasy mám teraz už veľmi zničené, suché a lámu sa a potrebovali by nový impulz. Som v tomto obore úplný laik a nechám si radšej niečo odporučiť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@justiiinkaa Tiež som používala rôzne olejčeky a šampóny, ale dlho to nevydržalo. Skúsila som teda nejaké tie doplnky stravy.....čo to so mnou urobí. Najprv som skúsila Revalid a skutočne to malo nejaký účinok -vlasy boli po mesiaci pevnejšie. Tiež som skúsila Vlasimo a opäť veľmi uspokojivý účinok, pretože mi začali vlasy opäť rýchlo narastať a vracať sa do stavu, než ma začali trápiť. Vitamíny (hlavne b) môžem odporučiť užívať dlhodobo. Keby mal niekto ďalšie tipy budem rada.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?