Ceny za podvojné účtovníctvo. Koľko ma to vyjde?

Profilova fotka
baby neviete mi poradit ake sa pohybuju ceny za podvojne uctovnictvo? vraj to ma byt az okolo 150 - 200 EUR, ale ako to je v pripade malej sro? svagrina vraj v samorine zohnala pani co to robi len za 35 EUR mesacne, co sa mi zase nechce az verit. som z tt. kazda rada vitana, vopred dakujem " :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak... 35 eur mesacne je za rok 420.... a tak ma to tvoje az 150 -200 eur mierne zarazilo, nakolko toto je isto cena za jednorazovku a mne osobne sa to vobec nezda prehnane.... ak sa ti to zda vela, a mas malo dokladov a ziadne odpisy, tak si sprav ucto sama, a usetris... ;-) inak, neda sa mi nerypnut si, ale... nie je uz trosku horiaci termin zhanat si uctovnicku??? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ako mozes vediet ci zhanam niekeho a hori mi za zadkom, alebo zakladam novu firmu?
Odpovedať
bambulka: ta ponukana cena je primerana... ak este zacinas, vzdy sa da dohodnut na polozkach ... tam rataj s cenou za polozku okolo 0,6 - 1 EUR.. .a az ked sa to porozbieha, tak na zaklade poloziek sa zvykne dohodnut pausal ale s tym, ze polozky sa nadalej sleduju a v pripade ich zvysenia sa cena opat upravi... dost aj zavisi, ci je firma platcom dph alebo nie... a tych 35EUR tak to vidim jedine na "tiez uctovnicku" si zober, ze to je cca 1000sk/mes... program nieco stoji, elektrika nieco stoji, skolenia su dost caste kedze legislativa sa neustale meni, spotrebny material treba (papiere, pera a spol), pocitacove vybavenie, tlaciaren a k nej spotrebny material.... ta cena smeruje skor k niekomu, kto sa nazyva uctovnickou a nevie o tom nic, alebo to bude nacierno popri robote u dakeho zamestnavatela a teda je to od dotycnej dost nefer, takto okradat zamestnavatela (odpadaju jej vsetky ostatne naklady okrem vlastnej prace)...
Odpovedať
Profilova fotka
hm, takze by som mala ratat tak do tych 200 eur mesacne...ja naozaj neviem kolko ona s tym bude mat prace, kolko hod mesacne, lebo tu sa jedna o malu sro, maloobchod, bez zamestnancov a dodavatel tovaru bude len 1. aj v tomto pripade sa to moze vysplhat na taku vysoku sumu?
Odpovedať
bambulka: ja si zvyknem pre novu firmu dohodnut cenu cez polozku a najskor po 3 mesiacoch podla toho stanovit cenu za pausal. Ale pod tych cca 70 eur/mesacne by som veru nesla... to aby som si normalne zarobila, tak by som musela mat snad 50 klientov... a to sa casovo v ziadnom pripade neda stihat..
Odpovedať
suhlasim so sharin 35 EUR je podla mna strasne malo.... :-S ja uz sice ucto nerobim, ale verim tomu, ze sa najdu aj taky uctovnici co si napr. popri praci zarabaju nacierno a zoberu aj 35 EUR ved kazde prilepsenie je dobre... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez suhlasim s sharin..sice polovicka ma tiez len taku uctovnicku, co jej plati asi 60 eur mesacne..ale ona to robi len tak,ze hobby..no je velmi zlata..vsetky papiere vypise, zaznamenava...vie co a jak lebo predtym robila uctovnictvo manzelovi..ale zas ten poplatok berie taky pravdepodobne len preto ze je znama.. :-S
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
ahoj kocky...mohli by ste mi prosim poradit? od marca alebo aprila nastupujem do novej prace, kde budem z casti robit aj firemne uctovnictvo.... skolu nato nemam, VS mam humanitne zameranie...ale je to praca velmi dobre platena a tak by som sa to chcela nejak naucit...myslite, ze to je mozne? myslite, ze kurz staci??? dakujem vopred za nazory a mozno skusenosti x-)
Odpovedať
vejo, tazko ti takto cez net dat nejake skusenosti..... :-D urcite sa ti vo firme niekto zo zaciatku bude venovat, kde ti ukazu ako funguje ich system, neboj... ;-)
Odpovedať
to zavisi od toho co znamena "z casti robit firemne uctovnictvo" ... moze to byt vedenie pokladne, vystavovanie faktur... je vela veci, kt. su sucastou uctovnictva a aj pri nich treba nejake tie uctovnicke znalosti... ale ak si k uctovnictvu ani len necuchla tak to moze byt pre teba zo zaciatku zlozite... ak chces ist na kurz, tak treba hladat kvalitny kurz, kt. trva par dni a nie jeden den... este zavisi ci to bude jednoduche ucto alebo podvojne... vela ludi si dnes mysli, ze uctovnictvo zvladne robit samy, ale ono to fakt neni az take jednoduche... chodim na jednu stranku s uctovnickou problematikou a v poslednej dobe ma to tam prestava bavit, lebo kazdy chce usetrit a robit si ucto sam a nevie hladat ale rovno zalozi novu temu a z toho ma ide porazit... nic sa neda najst ked hladam... a navyse denne narazim na take otazky, kt. ma ohromne pobavia hlavne ked ju polozi niekto kto si v profile uvadza "hlavny uctovnik" alebo "samostatny uctovnik" ... ked mas chut ucit sa, tak do toho... drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
200€ za začínajúcu firmu s málo položkami sa mi zdá veľa. v tt sa určite dá nájsť účtovníčka do 150€
Odpovedať
habibi78 - myslela som podelit sa so skusenostami so zaciatkami v uctovnictve, nie samotne skusenosti ;-) sharin - bolo by to aj podvojne, uz som pozerala aj kurzy, cca 8 weeks a stoja okolo 250 eur..... tak asi sa nato idem vrhnut x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj vejo. Myslím, že by si to zvládla, ak máš nejaký ten vzťah k číslam, tak určite áno, ale odporúčila by som ti skočiť na nejaký dobrý kurz. Ja som mala pred pár rokmi nejaké základy, ale nic moc...teraz cca rok vediem účtovníctvo ( kompletne) priatelovi ( szčo a platca DPH), nieje to ťažké, ale začiatky neboli uplne bez problémov....ale mala som kamoša na telefóne...:D...a teraz je to už ok..dôležité je, že ja milujem čísla, aj ked som vyštudovala uplne niečo iné... ale je fakt rozdiel, či máš viesť kompletne, alebo len časť...skús si to pozisťovať...a chod do toho...držím palce..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte všetci, chcem sa opýtať, že ked mám s.r.o.-čku, dvoch zamestnancov(všetky náklady spojené so zamestnancami)+ štvrťročné dph, mesačne asi cca 10 faktúr, kolko by si mala účtovníčka vypýtať za spracovanie účtovníctva mesačne? Dakujem Eva
Odpovedať
to je moc malo informacii... chyba info o sklade (ak je), dosle faktury, vystavene faktury, pokladnicne doklady, bankove vypisy, rozne ine specifikacie uctovane cez ID (cestaky, spominany sklad, zapocty ....) za zamestnancov rataj cca 10e/osobu ... t.j. u teba 20e mesacne za mzdy... a pri stvrtrocnom platcovi dph ak je skutocne malo dokladov to vidim na minimalne 100e za stvrtrok... ale toto je skutocne hruby odhad a suma je minimalna... pod 33e za mesiac by som nesla... zavisi este co vsetko chce klient od uctovnika a v akom stave odovzdava doklady...
Odpovedať
Ďakujem, skald neni, pokladna asi tak 20 bločkov za mesiac, vyst. fakt. asi 15, došlé fakt. asi 5, aj bankové výpisy aj cesťáky a tak.
Odpovedať
Ahojte účtovníčky. Momentálne pracujem na tom, aby sa aj zo mňa stala jedného dňa účtovníčka. Mám ekonomickú VŠ a ešte aj maturitu z účta a momentálne navštevujem aj kurz. Viem však, že prax je dosť odlišná od toho, čo sa na kurze učíme. Mám pocit, že to nestačí, lebo tam stále riešime len MD/D, ale to k tomu, aby som bola dobrý účtovník nestačí. Prosím poraďte kde nájsť dobrú literatúru, rady, dobré ekonomické fórum, kde mi poradia ľudia z praxe. Aký je napríklad dobrý softvér na účto a mzdy? S účtom sú spojené rôzne výkazy, hlásenia, interné smernice, ktoré si firma vytvára a milión pravidiel a mám v tom hokej a dosť sa toho bojím. Ako mám začať? Čo si mám naštudovať ako prvé? Dúfam, že o takého pol roka sa budem týmto otázkam len smiať :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@bambulkatt.82 Zdravim, ja som tiez mal starosti s cenou za uctovnictvo. Nakoniec som sa rozhodol pre HUMANET online a platim za polozku 0,02€. Robim si to sam a v cene mam aj poradenstvo-hotline a je to v pohode. Vykusaj www.humanet.sk
Odpovedať
@bambulkatt.82 Este chcem dodat, ze vsetky zmeny a upgrade mam v cene a nic nemusim riesit vsetko mam v realnom case aktualizovane. Pri mojich cca 1800 zapisov za rok ma to vyjde ani nie 40,-€ Ak chces zavolaj poradim 0911766159
Odpovedať
@triceno Ja som platil asi za podobny rozsah platca DPH stvtrok, cca 1200 zapisov 1600€. Minuly rok som si uz robil sam, uctujem v HUMANETe online, mam cca 1800 zapisov cena cca s DPH 50€ ked priratam skolenie 60€ a mam v tom poradenstvo hotline, upgrade a vsetky zmeny aj komentarmi a priruckami. Za ziadny software neplatim. Treba vyskusat www.humanet.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Zdravím, je podľa vás teda vedenie online účtovníctva cez Humanet cenovo výhodnejšie ako napr. využiť http://accace.com/vedenie-uctovnictva... , ktorí ponúkajú vedenia účtovníctva pre firmy? Sme mala firmička s 9 zamestnancami. Ďakujem za všetky rady.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Zdravím :) Nemáte náhodou niekto skúsenosti s touto firmou??? http://www.escapeconsult.sk/main.asp?... všetky rady mi pomôžu. Ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Da sa vyjst aj do 200 euro, aj tak je to viac menej individualne, lebo zalezi na velkosti firmy a toho co vyzdauje. Niekedy staci len jednorazova vypomoc ale pre menej starosti je fajn dat uctovnictvo spolahlivej firme a mat s tym pokoj.
Odpovedať
Tiež som sa chcela spýtať či ste niekto nemal skúsenosti s tou účtovníckou firmou http://barta.sk/ ? Boli mi odporúčaní keď som teraz začínala so živnosťou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@martin39 mzdy pre 9 zamestnancov za 54€ a účtovníctvo pre sro od 55 € pre platcov DPH...... ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, kolko si mám vypýtať za podvojné účtovníctvo s.r.o, neplátca DPH?je to rozbiehajúca firma takže pocitam ze zo zaciatku par blockov faktur, ziadny zamestnanci niesu a rocne danove...kolko???západné slovensko,okres Skalica
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Mozno uz to nie je aktualne ale predsa len :) Skusali ste firmu arisan https://www.arisan.sk/sk/ ? Ja som nadmieru spokojny, hlavne s tym, ze mi pride po doklady ich kurier :) Dole pripajam link kde si mozete vypytat cenovu ponuku podla poziadaviek, snad som pomohol:) https://www.arisan.sk/sk/kontakt/?cp
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@babockydaniel Trapna reklama, ktora ma daleko od recenzie.. v ramci recenzie, ale mozem doporucit to ako to robim ja, ja mam clenstvo u profit365.eu, tam si vytavram vacsinu a do tohoto dam len pristup ucotnvikovi a on urobi uzavierky a pod. Uplne easy, cenovo to vide ovela vyhodnejsie, bez starosti, preposielania a podobne..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?