Čo so svadobnými hostinami podľa nového COVID automatu?

Profilova fotka
Zdravim nevesty..tak co myslite ked nam to ten Mikas uz konecne dovoli? Kadeco povoli ale tu sa tvari ze svadby su ohniska nakazy.. Nemam slov..
Odpovedať
hovor mi dačo.. :/ nervy neskutočne!! A komu dáva logiku že na omši v kostole v nedeľu môže byť konkrétne v kostole (v ktorom máme mať sobaš) podľa kapacity kostola tam pustia 50 ľudí.. ale ak sa jedná o sobaš tak len 6 (ak chceme viac, máme žiadať regionálny úrad) logika žiadna 😄 .. čiže na sobaš mi môže bez vybavovačiek prisť len 6 ľudí v sobotu.. ale hneď v nedeľu 50 kľudne na omšu 😄 nonsens
Odpovedať
Svadby sú povolené podľa farby okresu baby.. Ste ešte v červenom?
Odpovedať
Profilova fotka
@xena0 nic nedava logiku.. Uz len to ze mhd a obchody prepchate ale. Svadby kde je skoro kazdy rodina a otestovani tak tam ideme robit caviky.. Chore! No ale ja som. Uz v ružovom mozem. 25 ludi.. Obsluzime sa sami aj radio si pustíme aby som usetrila na pocte😂
Odpovedať
@anka_vitezova Do počtu sa nerátajú ľudia konajúci svoju profesiu, čiže matrikár, kňaz a iní, ktorí sú potrební pre sobáš, čiže by som dedukovala, že ani čašníci v reštaurácii.
Odpovedať
Profilova fotka
MAlo by to tak byt, tie pocty, to by mali byt len hostia, rodina priatelia a tak. Noo ale pre istot by som si to este pozistovala, aby nedoslo nahodou k nejakemu nemilemu prekvapeniu
Odpovedať
@dashka1 @rosiena To my sme ešte stále v červenom :/// takže nič moc
Odpovedať
@xena0 neboj, ono sa to postupne zlepšuje.. Musíme myslieť optimisticky. Ja som v ružovom, povolených 25 hostí a my máme pozvaných 30🤷‍♀️ ale verím, že do júla sa ešte dostaneme do lepšej fázy a nebudem musieť okresávať😅
Odpovedať
@dashka1 ach tak do júla ešte snáď stihne sa to zlepšiť a povolia, ešte majú čas a keď budú prehodnocovať každý týždeň tak málo by ti byť dovtedy v pohode 🙂 ja dúfam že do polovice júna už bude lepšie ak u nás...ale je to riadne na nervy táto neistota..čo bude ako bude
Odpovedať
Profilova fotka
@lillisun no u nas na matrike rataju aj ludi ktory sobas vykonavaju,, prv mi vraveli ked som zistovala ze svadby robia /civilne/ ale len nevesta, zenich a dvaja svedkovia,,,plus ked tak dovolia este 3. osobu na pripadne foto,, ,,,no budem sa este informovat tyzden ,dva pred svadbou že ako to maju,, co sa zmenilo,,
Odpovedať
Profilova fotka
@nella156 A tieto veci náhodou neurčuje úrad verejného zdravotníctva? Keď raz vyhláška povie že sa nerátajú alebo sa rátajú, tak podľa mňa si to matrika nemôže len tak meniť...
Odpovedať
@amelie22 U nas na matrike (zilina) tiez do toho rataju aj ludi od nich.
Odpovedať
@amelie22 Áno, určite to určuje vyhláška, nie každá matrika osobitne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?