Hypoteka

Ahojte, Je tu niekto kto rieši hypoteku na nehnuteľnosť? My by sme chceli na jar ale bojime sa kvoli korone. Mame rešpekt.
Odpovedať
Profilova fotka
@petra2580 ahoj, možno bude lepšie položiť túto otázku na našej sesterskej stránke www.modrastrecha.sk - predpokladám, že tam nájdeš ľudí, ktorí sa budú chcieť podeliť o svoju skúsenosť, keďže ide o stránku o bývaní a je vyššia pravdepodobnosť, že sú tam ľudia, ktorí riešia podobný problém ako ty. Alebo pozri už v existujúcich diskusiách, napr. túto som našla: https://www.modrastrecha.sk/forum/fin...
Odpovedať
@petra2580 viaceri sa toho teraz boja ale ked clovek nema na vyber, tak sa musi obratit na banka a pozicat si od nich.
Odpovedať
Ahoj my sme hypotéku riešili v polke minulého roka ale v podstate už vtedy bola korona. Asi sa nie je čoho obávať, my sme nemali žiadny problém. Staviame dom bohužiaľ doba je aká je ale čakať donekonečna nemôžme 🙂 problém s hypotékou je iba u živnostníkov inak nie.
Odpovedať
skus modru strechu tam ti asi skor poradia popripade sa opytaj financneho poradcu ake su teraz podmienky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj🙂 my sme tiež riešili hypotéku v novembri, decembri a všetko bolo v pohode. O chvíľu už budeme zapísaní aj na katastri. Okrem toho ze sme ešte predtým na obhliadky chodili v rúškach 🙂 myslím, že nie je čoho sa obávať 🙂
Odpovedať
Ja som riešila v lete/na jeseň kúpu bytu a žiadny problém, za 3 dni bola hypotéka schválená.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?