Máte skúsenosti s tabletkami na chudnutie?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby. Potrebovala by som schudnuť tak 10kg (čo najskôr ak by sa dalo). Skúšala som nejaké diety ale zdá sa mi, že sa nič nedeje. teda nejaké 2kg dole, ktoré su späť keď sa najem. Skúšala som aj cvičiť ale bolí ma z toho chrbtica a už sa ani do toho nemôžem prinútiť. a moje brucho stale vyzera ako v 7mesiaci :-( :-N :-| vlasne by som uz mohla robit aj reklamu na michelin. zaujímalo by ma, či má niektorá z vas skúsenosti s tabletkami na chudnutie alebo inými spaľovačmi tukov (napr. čo používaju aj športovci alebo vo fitkach) ďakujem :-)
Odpovedať
1
2
Tabletky na chudnutie - http://tonzes.com/acaisk.htm ja berem uz Acai Berry viac ako mesiac…schudla som viac ako 10kg.
Odpovedať
Ahojte. Ja vam mozem doporucit program na chudnutie,ktory trva 2 mesiace a zahrna aj super detox. Vypracoval ho Mark Macdonal, ktory robi extremne premeny a da sa kupit uz aj tu na slovensku. Ma tri fazy, prve dva tyzdne je detox a potom spalovanie tukov a budovanie svalovej hmoty, cize sa vam hned formuje postava. Beriete produkty ktore su na prirodnej baze, jete 5x denne pricom desiatu a olovrat nahradite specialnym proteinom ktory obsahuje vlakninu a probiotika. Je to dvojmesacny program, mne sa podarilo zhodit 8 kil a mam tolko energie ako uz davno nie, citim sa super. Hlavne je to fakt jednoduche, pre mna prakticke ze som si 2x denne mohla pripravit jedlo do dvoch minut a mat to pri sebe, kdekolvek som bola. Najvacsou vyhodou je, ze to nema jojo efekt, takze to co zhodite naspat nepriberiete.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Tabletky žiaľ môžu aj uškodiť a nemusia pomôcť 8-) súhlasím s dievčatami tu, že najviac prospieva pohyb. Ak ťa bolí chrbtica tak športy, ktoré ju nezaťažujú. Plávanie, bicyklovanie... a pravdaže zdravá strava. No nie celkom bez tuku, ako to mnohých pri chudnutí láka. Zdravé tuky sú potrebné. A aby nešla spolu s tukom dole aj svalová hmota, tak bielkoviny. Môžu byť aj rastlinné ale z chudého mäsa sú najvhodnejšie. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@alisa27 môžem poprosiť do správy o čo sa jedná ?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?