Nákup vecí cez internet do domácnosti? Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky:-) Chcela by som vedieť, či máte, a ak áno, aké skúsenosti s nákupom cez internet. objavila som totiž zaujímavú ponuku na internetový nákup elektrospotrebitčov za dobrú cenu ( v podstate najlacnejšiu na trhu), tá spoločnosť má prevádzku v BA a poskytuje aj nákup cez internet + doprava. Mám sa na to dať, alebo radšej neriskovať? Veď predsa aj v obchode neskúšame nové práčky,sporáky...Ale na strane druhej tu nejde o málo peňazí,... Poraďte!
Odpovedať
Profilova fotka
mirulik23 • Dnes o 14:56 Ahojte baby má niektorá z vás skúsenosť s internetovým obchodom ďakujem.
Odpovedať
mám velmi dobré skusenosti. Niekedy už ani neviem nakupovat v kamennom obchode:
Odpovedať
Profilova fotka
Já nakupuji už jen přes internet. Začala jsme MP3 a parfémy, teď očekávám každým dnes vysavač a presovač, chci objednat vestavěnou mikrovlnku, jinak doma máme přes internet koupeno osvětlení, postel, rošty, dom. troubu, nikdy s ničím nebyl problém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby prosim vas mate skusenosti s tymto obchodom - internetovim obchodom... z-obchody.zoznam neviete ako by sa dal cez internet objednat swarowsky kristal ?????
Odpovedať
mirulik, a co konretne ti nie je jasne pri objednavani cez net? treba nastudovat obchodne podmienky v konkretnom obchode a potom objednavaaaat... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
:-) ;-) ;-) Caute , babenky - rozhodli sme sa ,ze cela nasa partia cca 16 ludi po 150 eur - kupi mladomanzelom spolocny dar.Pretoze Matej je velky rodinny kameraman a fotograf,chceme mu spolocne kupit bud kvalitny fotak alebo kameru - vsetko tak cca 2400eur - to sme sa spolocne vyzbierali.Viete mi poradit,ci je bezpecne nakupovat na tychto internet shopoch? amazon , HdewCameras ,globalmediapro , proav ? Alebo radsej niekde v Rakusku ci Madarsko,Polsko ? :-) ;-) :-(
Odpovedať
treba si prestudovat obchodne podmienky jednotlivych serverov , preca je to len dost velka suma penazi . napr na aukre rucia len 333€ co je dost malo :) pre taky hodnotny dar a neviem ci by si tam take nieco nasla . Ale urcite ak nieco take najdes na aukre , treba pozerat na hodnotenia a komentare zvysnych uzivatelov . Moje osvecene internetove obchody : aukro aukro allegro martinus vipgold dunaj plus mnoho dalsich :) vybral som tie na ktorych nakupujem najviac , uz nakupujem asi najcastejsie na nete :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?