Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • Ja nechcem vlastne, lebo drahy mi tu bude buchat s velkymi vahami od rana do vecera, kto to bude pocuvat 😃 😃 😃 on totiz maka profesionalne 🤔

• a doma sa nedonutim, to si vzdy vymyslim, ze mam ine veci v plane 😃 .... medzi ludmi sa aspon clovek viacej snazi zacvicit si a pritom aj spozna novych kamaratov 😉

• ja raz budem mat vlastne fitnesko..zatial si vystacim s tym,co si planujem kupit..a potom si nakupim viac 😃
    mne je lepsie samej doma..ale nie podla dvd..to ma nebavi..ale musim sa hlavne dostat k strecingu..lebo ten som zanedbala..

• Sponzor fóra
  • no vsak uvidis mojka, hlavne aby ste mali dostatok miesta a o jednu izbu navysse a potom je to uz pohoda nakupit si par strojov 😉

• povinne pilim usi tym fitneskom manzelovi,takze neprestava na to mysliet 😃

• to je dobre, aspon som moze kreativne angazovat a nieco pre teba vymysliet 😃 😃

ja uz pojdem, uz tu tusim len my debatime a ostatni citaju.... idem nieco dokoncit a spat 😉 dobru mojka 😉

• pekne sny prajem..aj ja pojdem..manzel mi ma dat masaz..na ten moj bolavy chrbat..

• Podobne aj tebe krasne snicky.... see you tomorrow sweetie 😉

• ahojte..tak je tu este niekto,kto nespi? 🙂

• Caute vsetci, ktori ponocujete ,resp. ktore ponocujete 😃 😃

• ahoj..este si tu?

• ahoj...jasne 🙂

• Citis sa uz lepsie, aky si mala oddychovy dnik ? 😎 dneska bolo nadherne...uplne leto sa k nam dovalilo 😃

• no dnes mi je uz lepsie..sme sli na nakupy..a kupili vsetko,co treba..na tento mesiac mame minute..jedine len nejake drobnosti mozeme..ale dalsi mesiac urcite zas cosi kupime..ked sa vratim z svk..
    vonku bolo fakt nadherne..aj ked troska chladnejsie..

• to dobre mojka, aspon ze ti je lepsie 😉 Zevraj rano bolo +2C uz sa zacinam citit ako v Norsku 😃
    Kedy letis domkov ? A ja chcem 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 28. 10. rano..takze az za mesiac..ale nevadi..dovtedy aspon cosi porobim a tak..

• Ja som bola dneska v Tescu a uz maju vianocne vecicky povykladane a cukrovinky a maskrty, tak som mala dost....este same cedulky: half price or buy one - get one free 😠 ...to akoby mi hovorili...kup si ma, cakam len na teba... 😛 😛 😛

• a ja vtedy prave vyrazam do Londyna, fiha...mohli sme hodit stretko...idem navstivit znamych 😃 tak mozno inokedy...ved uvidime, ako sa to vsetko este za mesiac vyvinie 😉

• a na ako dlho ides?

• len na vikend asi a potom spat 😉 autom za 3 hodky

• aha..no ja idem od utorka do piatka..ked budeme mat volno..len nesmiem zabudnut zavolat zubarke..

• Brrr..ani nehovor, aj ja som bola doma.... tu radsej nechcem ani pusu otvorit 😃 ...ale mozno sa niekedy stretneme pod Big Benom 😃

Idem uz buvat, tak zajtra mojka...zelam dobru nocku a krasny zvysok vikendu 😉

• ahojky
    nemôžem spať 😐 , teda nechce sa mi, lebo tu závislačím 😃
    nájde sa tu o tomto čase ešte dakto? 😬

• .....som si myslela, že toto je už fakt pokročilý čas 😬 a všetci normálni už spinkajú
    tak idem aj ja
    brú nocku a pekné sníčky 🙂

• ahojte, spíte? 🙂

• ahoojte... mne je horuco, neda sa spat 😃

• presne, to teplo je otrasné 😛

• ale šak to patrí k letu, no ne? 😉

• no hej ... ja to beriem i ked som si uz odvykla na horucavy tohto typu 😃

• a ešte si na SR, alebo už preč?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov